logo

GMİS VE TSO “GEÇMİŞ OLSUN” DEDİ

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Batı Karadeniz’de yaşanan sel felaketi nedeniyle Yönetim Kurulu adına bir geçmiş olsun mesajı yayınladı. Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş de selden etkilenen Ormanlı bölgesinde incelemelerde bulundu.

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Batı Karadeniz’de yaşanan sel felaketi nedeniyle Yönetim Kurulu adına bir geçmiş olsun mesajı yayınladı.

GMİS Genel Başkanı hakan Yeşil’in mesajı şöyle; “Yoğun sağanak yağış nedeniyle başta Kdz. Ereğli ilçesi Ormanlı Beldesi ile Sakarya, Bolu, Düzce çevrelerinde meydana gelen sel felaketinden etkilenen tüm halkımıza ve esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Sakarya Akyazı’da sele kapılarak hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyoruz. Yaraların bir an önce sarılmasını diliyor, sel felaketinin ardından canla başla çalışan kamu ve özel kuruluşlarımız ile vatandaşlarımıza kolaylıklar diliyoruz. Allah böyle olayları bir daha yaşatmasın.”

EREĞLİ TSO BÖLGEDE

Öte yandan ; Ereğli’ye bağlı Ormanlı Beldesinde yoğun yağış sonrası sel meydana gelirken, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş de bölgede incelemelerde bulundu. Bölgeye giden Keleş ve ekibi, yaşanan sıkıntıları dinlerken Belediye Başkanı Bayram Başol ile istişarede bulundu.

Share
218 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ