logo

GÖNÜL-MUHSİN ERCAN ÇİFTİNİN KIZI ESRA ERCAN VEFAT ETTİ

Kdz. Ereğli’nin sevilen simalarından Erdemir Emeklisi Merhum Muhsin ve Gönül Ercan Çiftinin kızı Esra Ercan(50), amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

Kdz. Ereğli’nin sevilen simalarından Erdemir Emeklisi Merhum Muhsin Ercan ile Gönül Ercan Çiftinin kızı, Doğucan ve Beke’nin anneleri Esra Ercan, amansız hastalığa yenik düşerek yaşadığı İstanbul’da hayatını kaybetti.

Ereğli’deki öğrenim hayatının ardından İstanbul’da tekstil sektöründe başarılı bir iş kadını iken amansız hastalığa yakalanan Esra Ercan(50), Acıbadem Hastanesinde tedavi görürken bu sabah saatlerinde hayata veda etti.

Acı haberi alan ve hemen yola çıkan Muhsin Ercan’ın yakın dostu İş Adamı Hasan Baycık, Merhume Esra Ercan’ın cenaze programının henüz netleşmediğini bildirdi.

SON DAKİKA : Edinilen Bilgiye göre Esra Ercan’ın cenazesi, 9 Şubat Pazar günü öğlen vakti Kanlıca İskender Paşa Camisinden kaldırılarak Kanlıca Mezarlığına defnedilecek.

Haber Hayat Yayıncılık Ekibi olarak başsağlığı ve sabırlar dileriz.

GALERİ FOTOĞRAFLARI : ESRA ERCAN VE AİLESİ MUTLU GÜNLERİNDE

Share
5912 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

GÖNÜL-MUHSİN ERCAN ÇİFTİNİN KIZI ESRA ERCAN VEFAT ETTİ” için 1 yorum

  1. BAŞINIZ SAĞOLSUN ALLAH RAHMET ETSIN IŞIKLAR İÇİNDE UYUSUN MEKANI CENNET OLSUN. VE IŞIKLAR YOLDAŞI OLSUN. CANABI ALLAH BAŞTA SİZLERE, VE SEVENLERINE BAŞSAĞLIĞI, VE SABIRLAR DILERIM.