logo

GÜLBAY, ISO 500 SIRALAMASINA GİREN FİRMALARI KUTLADI

  • Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Başkanı Kemal Gülbay, İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından 2023 yılındaki faaliyetlerine göre Türkiye’nin ilk 500 firması arasına giren üyeleri Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi tebrik etti.

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Kemal Gülbay, üyeleri Hayrettin Yavuz ile Akın Tatoğlu’nun firmaları Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ile üyeleri Abdurrahman Çınar ile Abdulkadir Çınar’ın firmaları Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ISO tarafından 2023 yılındaki faaliyetlerine göre Türkiye’nin ilk 500 firması arasında yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Gülbay, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada “Tatmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan yönetim kurulu başta olmak üzere tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik ediyoruz. Her iki üye firmamızın bölgemiz ve ülkemiz ekonomisinin gelişmesinde ortaya koyduğu çabaların sonucu olarak Türkiye’de ki ilk 500 sanayi kuruluşu arasında girme başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Gülbay açıklamasında, Türkiye’de ki ilk 500 sanayi kuruluşu arasına giren ve bölgemizde faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.(ERDEMİR), Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş.(EREN ENERJİ), firmalarını da tebrik ederken, ülkemizin gelişme ve kalkınması noktasında faaliyetlerine aralıksız devam eden iş dünyasının tüm temsilcilerine de çalışmalarında başarılar diledi.

Paylaşın:
188 Kez Görüntülendi. Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ