logo

GÜLÜÇ’TE YENİDEN REFAH PARTİSİ ETKİLİ OLUYOR

  • Yeniden Refah Partisi Gülüç Belde Belediye Başkan adayı Behçet Acar, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 13. ölüm yıldönümü dolayısıyla düzenlenen kuran tilaveti etkinliğiyle vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından, Acar, Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Emre Karaarslan ile birlikte Gülüç pazarını ziyaret etti. Gülüç halkı, Acar ve Karaarslan’a yoğun ilgi gösterdi.

Yeniden Refah Partisi(YRP) Belediye Başkan Adaylarının Kdz. Ereğli ilçesinde ve Gülüç Beldesindeki etkisi giderek artıyor. Gülüç Beldesinde Pazaryeri ziyareti yapan Gülüç Belde Belediye Başkan adayı Behçet Acar ile Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarsan yoğun ilgi gördü. YRP heyeti, vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet ederek sorunları dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. Behçet Acar ve Emre Karaarslan’ın sahadaki aktif çalışmaları, parti tabanının ve seçmenin güvenini kazanmak adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.

KAPALI PAZAR YERİ SÖZÜ

Gülüç pazaryeri ziyaretinde pazarcı esnafının kapalı pazaryeri isteğine cevap veren Acar; “Sizleri kışın soğuktan, yazın sıcaktan koruyacak olan kapalı pazaryeri projemiz var. Sizlere söz veriyorum. Sizi bu dertten kurtaracağız” dedi.

CHP VE İYİ PARTİ ZİYARETİ

Kuran tilaveti sonrasında CHP Gülüç Belde Teşkilat Başkanı İhsan Demirkol ve Gülüç Belediye Başkan adayı Mehmet Göktekin’in ziyaret ettiği Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan adayı Behçet Acar, misafirlerine tatlı ikramında bulundu. Seçim gezileri kapsamında Gülüç esnafını ziyaret eden Acar ve Karaarslan, İYİ Parti Gülüç seçim bürosunu ziyaret ederek; Başkan Gökhan Demirtaş’ın eşi Işıl Demirtaş ile bir süre sohbet etti.
Demirtaş, Acar’a başarılar diledi.

Paylaşın:
334 Kez Görüntülendi. Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ