logo

GÜRÜLTÜ YAPAN MOTOSİKLET VE ARAÇLARA CEZA YAĞDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler trafikte gürültü yapan motosiklet ve araçlar üzerinde yaptığı denetimlerde birçok sürücüye ceza yazdı.

Kdz. Ereğli İlçe emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri ilçenin çeşitli cadde ve sokaklarında gürültü yapan motosiklet ve araçlar üzerindeki denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Polis ekipleri son üç ayda 30 aracı durdurarak bunlardan 18’ine abart tabir edilen egzozdan dolayı bin 228’şer TL, 12’sine egzozunun patlak olmasından dolayı 288’şer TL olmak üzere toplamda 25 bin 560 TL ceza uyguladı. Ayrıca ceza yazılan araçlar egzozları normal duruma getirilene kadar trafikten men edildi. Polis ekipleri 17-27 Eylül tarihleri arasında yaptığı denetimlerde ise yüksek sesle müzik dinleyerek çevreyi rahatsız eden 10 araca ve ayrıca dur ihtarına uymayıp kaçan 2 aracın plakasına da cezai işlem uyguladı. Polis ekiplerinin gürültü yapan ve çevreyi rahatsız eden motosiklet ve araçlara karşı denetimlerini aralıksız sürdüreceği belirtildi.

Etiketler:
Share
300 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

GÜRÜLTÜ YAPAN MOTOSİKLET VE ARAÇLARA CEZA YAĞDI” için 2 Yorum

  1. ERSARI : diyor ki:

    Emniyetten çok rica ediyorum. Bilakis GÜLÜÇ’ te gece geç saatlerde motor sesi çok rahatsız ediyorlar. Hız ve yüksek ses çok korkutucu. Çözüm olarak emniyetten o saatler de gece birden sonra burada bulunmalarını

  2. Gerçekten rahatsız edici. Bir de bu kentin üç vardiya çalışanları olan bir sanayi kenti olduğunu idrak etmeliler. Ve herkesin dinlenme hakkına saygı göstermek gibi de bir “insani” sorumluluk olmalı. Emniyet mensuplarına teşekkürlerimle…