logo

İKİ GÜNDE 51 ADET ‘ASKIDAKİ FATURA’ ÖDENDİ

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin, su faturalarını ödemekte güçlük çeken vatandaşlara yönelik başlattığı “Askıda Faturalar için Sevgi ve Dostluk Eli” uygulamasına halktan destek geldiği ve 2 günde 51 fatura hayırseverler tarafından ödendiği açıklandı.

Koronavirüs salgınına karşı seferber olan Kdz. Ereğli Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere sıcak aş ve gıda kolisi desteğini sürdürürken, su faturalarını ödemekte güçlük çeken vatandaşlar için başlattığı ‘Askıda Fatura’ uygulaması halktan destek görüyor.

HAYIRSEVERLER, BELEDİYE YÖNETİCİLERİ VE MECLİS ÜYELERİ ÖDEDİ

Belediyeden yapılan açıklamada, “Bu zor günlerde ihtiyaç sahibi aileler ile hayırseverleri buluşturmayı hedefleyen ‘Askıda Faturalar için Sevgi ve Dostluk Eli’ uygulaması kapsamında 2 günde 51 fatura askıdan indirildi. 51 faturanın bedeli olan 6.290,78 TL belediye yöneticilerinin ve meclis üyelerinin de aralarında olduğu hayırseverler tarafından ödendi.” denildi.

POSBIYIK “İYİLİKTE BULUŞMAK NE GÜZEL”

Başkan Halil Posbıyık’ın ise destek olan vatandaşlara teşekkür ederek “İyilikte buluşmak ne güzel. ‪Herkesi kampanyamıza katkı vermeye davet ediyoruz” dediği belirtildi.

Etiketler:
Share
443 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

İKİ GÜNDE 51 ADET ‘ASKIDAKİ FATURA’ ÖDENDİ” için 1 yorum

  1. Ömer Erdinç : diyor ki:

    Merhaba
    Su bedelleri belediyeler tarafından toplanıyor. Başkan bu konuda zaten yardımcı olacaktır. Asıl bizlerin elektrik ve doğalgaz faturalarını ödemede yardımcı olmamız lazım. Bu faturalar da askıya alınabilirse daha iyi olur.