logo

İSPANYOL ÖĞRENCİLER, EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ’NDE…

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi(ZBEÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi’nde İspanyol üniversite öğrencileri eğitim alacak.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi(ZBEÜ) 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz ve Bahar döneminde, İspanya’dan iki öğrenci, Sınıf Öğretmenliği ve Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümlerinde Erasmus kapsamında eğitim almak amacıyla Ereğli Eğitim Fakültesi’ne geldi.

DEKAN YAVUZ’U ZİYARET ETTİLER

BEÜ ‘den verilen bilgiye göre ; Romeo Molino Javier ve Gloria Montez Perez isimli İspanyol öğrenciler, Ereğli Eğitim Fakültesi  Dekanı Prof. Dr. Soner Yavuz’u makamında ziyaret ederek fakülte binasını gezdi. Türkçe ve Sosyal Bilgiler Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Oğuzhan Karadeniz, Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Selçuk Turan ve Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Canan Tunç Şahin’in de yer aldığı ziyarette öğrenciler Eğitim fakültesine ve Ereğli’ye geldikleri için memnuniyetlerini dile getirerek, kendilerine yardım ve destekte bulunan bölüm hocalarına teşekkür etti.

YAVUZ: “ULUSLARARASI BOYUTA TAŞIMAK İÇİN ÇABALAYACAĞIZ”

Prof. Dr. Soner Yavuz ise, öğrencilere kendilerini misafir etmekten ve Ereğli Eğitim Fakültesi bünyesinde bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, öğrencilere her zaman yaşadıkları sorunları aşmalarında yardımcı olacaklarını, bundan sonrada bu hareketliliklerin karşılıklı olarak devam etmesi gerektiğini belirterek, Ereğli Eğitim Fakültesini uluslararası boyuta taşımak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti.

Paylaşın:
698 Kez Görüntülendi. Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ