logo

İYİ PARTİ EKİBİ DURMAK BİLMİYOR!

  • İyi Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Kuzeni Eski Belediye Başkanı Murat Sesli, Belediye Meclis üyesi adayı Evrim Balbaloğlu ve diğer meclis üyesi adayları ile birlikte adeta durmak bilmeden 31 Mart Yerel Seçimlerine hazırlanıyor.

İYİ Parti heyeti mart ayına hızlı bir girişi yaptı. İlk olarak S.S. Erbirlik Yük Taşıma Kooperatifi Başkan, Yönetim ve üyeleri ile kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen Belediye Başkan Adayı Murat Sesli ve heyeti, Erbirlik Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Seçkin Turhan ve üyelerine hitap ederek başarı dileklerini kabul etti. Ardından İstanbul Kdz. Ereğlililer Derneği Başkanı Özkan Üstün ve Yönetimi, İYİ Parti Seçim Ofisini ziyaret ederek, Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli’yle sohbet etti ve başarı dileklerini iletti.

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, 2 Mart Cumartesi günü Belediye Meclis Üyesi Adayı Evrim Balbaloğlu ve Belediye Meclis Üyeleri Balı Gökme ve Balı Meydan’da iki miting yaptı.

Seçim Bürosundan verilen bilgiye göre; Burada meşalelerle karşılanan Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli ve Eşi Ayfer Sesli’ye mahalle halkı çiçek takdiminde bulundu. Coşkulu karşılamanın ardından konuşması “Büyük Başkan” tezahüratları ile kesilen Sesli, Balı halkından sandıktan birinci parti çıkmanın sözünü aldı.

“TÜM SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

Balı mahallesi sakinlerinin Düğün Salonu talebini geri çevirmeyen Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, ekibiyle beraber göreve geldiklerinde Balı Mahallesi’ne bir düğün salonu yapmanın artık kendilerine farz olduğunu belirtti. Sesli konuşmasında, “ Sevgili komşularım, beni her zaman olduğu gibi bugünde yalnız bırakmadınız, soğuk havaya rağmen çoluk çocuk miting alanımızı doldurdunuz, teşekkür ederim. 100. Yılda 100 Proje ile Kdz. Ereğli’yi Yeniden İnşa Edeceğiz sloganıyla çıktığımız bu yolda 10 mega projemizden bir tanesini Balı Mahallesi’ne yapıyoruz. Bölgenin hatta Türkiye’nin göz bebeği olacak bu projeyi çok yakında açıklayacağız. Projemizde 180 derece devasa, deniz ve doğa manzaralı bir seyir terasımız olacak. Ayrıca Avrupa’nın en büyük zipline hattını da bu alana kuracağız. Sabit sahnemiz, gençlik kamp alanımız, kafe ve restoranımız, konuk evimiz, masal parkımız, ata spor ve doğa spor alanlarımız, seyir asansörümüz ve plajımız olacak. Birde biliyorsunuz asfalt dökme rekoru bende, size söz veriyorum. Mahallemize asfaltı yine biz dökeceğiz. Burada ki imar ve taş duvar sorunlarını da çok iyi biliyorum, onu da biz yapacağız. Ekibimizle beraber göreve geldiğimizde ilk olarak çalışmaya mahallelerden başlayacağız. Çünkü mahallelerimizin ne yolları yol, ne sokakları sokak. Temizliği ile, asfaltı ile, kaldırımı taş duvarı, imarı tüm sorunları çözeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Paylaşın:
348 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ