logo

KAMPÜS ALANINDA HAFRİYAT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde uzun süredir gündemde olan Fakülte Kampüsü yapımı için Eski Devlet Hastanesi alanında hafriyat çalışmaları başladı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, göreve gelir gelmez üzerinde titizlikle durduğu konuların başında geldiğini ifade ettiği ‘Üniversite Kampüsü’ ile ilgili zemin düzenleme ve hafriyat çalışmalarının başladığını açıkladı.

BOZKURT “GİRİŞİMLERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Eski Devlet Hastanesi arazisi üzerinde başlayan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Bozkurt, “İlçe halkı olarak büyük bir umutla beklediğimiz Kampüs çalışmalarımıza Allah’ın izniyle başladık. Öncelikle bu sürece katkı sağlayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Saadet Oruç Hanımefendiye, Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’na, Milletvekillerimiz Polat Türkmen’e, Ahmet Çolakoğlu’na, Hamdi Uçar’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Temennimiz, zemin düzenleme ve hafriyat çalışmalarının bir an önce tamamlanarak fakülte binalarının yükselmeye başlaması yönündedir. Çalışmaların süratli bir şekilde ilerlemesi ve ilçemize çeşitli branşlarda Fakülteler kazandırarak üniversite öğrencisi sayımızı arttırmak adına gerek Ankara gerekse Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü bazında girişimlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler: »
Share
360 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ