logo

KANDİLLİ’DE CEZAEVİ YAPILACAK ALAN İNCELENDİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmil Çorumluoğlu ve Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ, ilgililerden oluşan heyetle birlikte Kdz. Ereğli’ye bağlı Kandilli beldesinde yapılması düşünülen cezaevi için yer incelemelerinde bulundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ ve ilgililerden oluşan heyetin, Kdz. Ereğli’ye bağlı Kandilli beldesinde yapılması düşünülen projelerle ilgili farlı alanlarda incelemelerde bulunduğu bildirildi.

CEZAEVİ VE SAĞLIK EVİ ALANLARINDA KEŞİF YAPILDI

Ak Parti İlçe Basın Bürosundan verilen bilgiye göre; Kandilli beldesi programında ilk olarak Kapalı Cezaevi yapılması için yer bakıldı. Milletvekili Uçar ve beraberindeki heyet, birkaç arazide keşif yaparak Cezaevi’nin konuşlandırılması noktasında istişarelerde bulundu.

Milletvekili Hamdi Uçar ve beraberindekiler ayrıca Sağlık Evi yapılması düşünülen alan ile Köseağzı yolunda da incelemede bulundular.

KALABALIK HEYETLE BİRLİKTE…

İnceleme heyetinde ; Kdz. Ereğli Tapu ve Kadastro Müdürü Burak Akın, Kdz. Ereğli Orman İşletme Müdürü Metin Kaya, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Sezer ve Mustafa Güldalı, İl Genel Meclisi Üyesi Ali Kemal Karaca, AK Parti Kandilli Belde Başkanı Yusuf Ziya Eryiğit, AK Parti Kandilli Kadın Kolları Başkanı Saadet Erdoğan, Kandilli Beldesi Yeni Mahalle Muhtarı Ali Erdoğan, Geyikbeli Mahallesi Muhtarı Tahsin Arslan, Şehitlik Mahallesi Muhtarı Murat Güldalı ve Keşkek Köyü Muhtarı Hasan Yılmaz’da yer aldı.

Etiketler: »
Share
296 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ