logo

KARAARSLAN: “YENİDEN REFAH’LA 2. EREĞLİ DÖNEMİ BAŞLIYOR”

  • Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan, aday tanıtım programında projelerini açıkladıktan sonra “2. Ereğli dönemi başlıyor” dedi.

Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan, aday tanıtım programında projelerini açıkladı.

21 Ocak Pazar günü sahilde bulunan Nazar Restoranda partililerin ve basının katılımı ile düzenlenen kahvaltı programı, bayanlara karanfil takdimi, saygı duruşunda bulunulması, istiklal marşının okunması ve ardından İlçe Başkan Vekili Aykut Gönültaş‘ın selamlama konuşması le başladı.

SARI : “ZENGİNLİK ADİL PAYLAŞILMIYOR”

İl Başkanı Necdet Sarı, partililere hitap ettiği konuşmasında hükümetin politikalarını eleştirdi ve Türkiye’deki zenginliğin adil paylaşılmadığını savunarak, 1994 yılındaki Necmettin Erbakan döneminin arandığını söyledi. “Şimdi sıra gençlerde” diyen Sarı, “biz borç almadan belediyecilik yapacağız; rant, heykel ve terör belediyeciliği yapmayacağız. Denk bütçeli Milli Görüş Belediyeciliğini getireceğiz.” diye konuştu.

KARAARSLAN: “PROJELERİMİZİN ALTI DOLU”

Ardından kürüye gelen Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan, adaylık teklifi aldığı andan itibaren çalışmalara başladığını belirterek milli görüş belediyeciliğini yapmak üzere 30 gün boyunca altı dolu projeler hazırladığını söyledi. Projelerin yatırımcıları ve paydaşlar ile ön görüşmelerinin yapıldığını bildiren Karaarslan, “31 marttan sonrada diğer yatırımcılarımızı da memleketimize davet ediyoruz. Projelerin başlayacağı sözünü buradan veriyoruz.” dedi.

30 GÜNDE 50 PROJE HAZIRLADI

50 Ayrı projeyi sunum halinde yansıtan Emre Karaarslan, katlı otopark, Kavrulmuş fındık fabrikası, Çilek reçeli üretim tesisi, parke taşı tesisi, trafik düzenlemeleri, dalgakıran yapımı, kapalı pazaryeri ve kapalı stat gibi projeler üzerine tek tek söz alarak detaylandırdı. Erdemir’in Özel Endüstri Bölgesi olması için şartlı destek vereceklerini kaydeden Karaarslan, son olarak Ereğli’nin il olmasını desteklediklerini belirtti ve “üreten, gelişen ve kazanan Yeni Ereğli’yi birlikte inşa edeceğiz. 2. Ereğli dönemi başlıyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

Program, ilçe teşkilat yöneticileri ve belediye meclis üyesi aday adaylarının sahneye davet edilerek toplu fotoğraf çektirilmesi ile son buldu.

Paylaşın:
648 Kez Görüntülendi. Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ