logo

KARAARSLAN’DAN ZİYARETLER…

  • CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Türkiye Emekliler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi’ ziyaretlerini basınla paylaştı.

31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı olan Emrah Karaarslan, ilçedeki STK’lara bir dizi ziyarette bulundu.

BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI :

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Karaarslan bugün ilk ziyaretini Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na gerçekleştirdi. Beraberindekiler ile birlikte Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sefai Yılmaz’ı ve yönetim kurulunu ziyaret eden Karaarslan, aday adaylığı süreci ve seçim sonrasına dair görüşlerini paylaştı. Berber ve kuaför esnafının sorunlarını dinleyen Karaarslan aday gösterilmesi ve seçilmesi halinde tüm dernek ve odalara gereken desteğin verileceğini söyledi. Başkan Sefai Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Karaaslan’a çalışmalarında başarılar diledi.

EMEKLİLER DERNEĞİ :

Karaarslan, ikinci ziyaretini Türkiye Emekliler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi Ali Ayhan’a gerçekleştirdi. Ziyarette aday adaylığı süreci ile ilgili bilgi veren Karaarslan şunları söyledi; “Bir sürece girdik. Bütün esnaflarımızı, pazar yerlerimizi dolaştık. Şimdi STK ve derneklerimizi ziyaret ediyoruz. Onların düşüncelerini alıyoruz çünkü şu anda proje aşamasında olan ekiplerimiz var. Onlar ile birlikte entegre çalışmak için sizlerin görüşleri bizler için çok önemli. Sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Sizler için ne yapabiliriz onları öğrenebilmek için ön bir ziyaret gerçekleştirmek istedik. Şu anda aday adayıyız. Adaylığımız açıklandıktan sonra, Ereğli halkına layık görüldükten sonra, başkan olduğum zaman ayrıyeten ziyaretlerimiz ve istişarelerimiz olacak.” dedi. Şube Başkanı Ali Ayhan ise Karaarslan’a “Allah utandırmasın” diyerek; “Belediye başkanı seçilmeniz halinde elimizden geldiğince ekibimle, arkadaşlarımla beraber yanında olmaya çalışırız.” dedi.

MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ :

Karaarslan, beraberindeki partililer ile birlikte günün son ziyaretini Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi’ne yaptı. Burada Aday adaylığı süreci ile ilgili açıklamalarda bulunan Karaarslan; “Burada önemli olan adaylığı almamız. Adaylığı aldıktan sonra Ereğli halkı beni layık gördüğü taktirde belediye başkanı olacağım. Bu süreci de anlımızın akıyla geçtikten sonra tüm STK’larımızla, derneklerimizle, tüm kuruluşlarla istişare halinde olacağız. Gençliğimiz var, heyecanımız, dinamikliğimiz var ama burada büyüklerimizin tecrübeleri bize ışık oluyor. Zirvenin görüşü bizim için önemli” dedi. Şube Başkanı Temel Şahin ise Karaarslan’a “Zirve çok önemli. Zirvenin görüşleri alınmadan olmaz. Gençlik ve tecrübeye yan yana olmalı. Ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, aday adaylığı sürecinde size başarılar dileriz.” dedi.

Paylaşın:
166 Kez Görüntülendi. Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ