logo

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU İZMİR’E ATANDI

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu İzmir Vali Yardımcılığına atandı. Trabzon Vali Yardımcısı Mehmet Yapıcı ise Karadeniz Ereğli kaymakamı olarak atandı. İlçede kısa sürede birlik beraberlik havası estiren ve her kesim tarafından takdir edilen Çorumluoğlu, 3 yıldır Ereğli’de başarı ile görev yapıyordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Kararname ile 624 mülki idare amirinin yeri değişti.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan, hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı.

Atama kararına göre ; İlçede kısa sürede birlik beraberlik havası estiren ve her kesim tarafından takdir edilen, 3 yıldır Ereğli’de başarı ile görev yapan Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İzmir Vali Yardımcılığına atandı. Trabzon Vali Yardımcısı Mehmet Yapıcı ise Karadeniz Ereğli kaymakamı olarak atandı. (iha)

TRABZON VALİ YARDIMCISI İKEN KDZ. EREĞLİ KAYMAKAMI OLARAK ATANAN MEHMET YAPICI 1962 KONYA DOĞUMLU EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASI .
1988 yılında mesleğe Isparta Kaymakam adayı olarak başladı. Sırası ile Afyon-Şuhut Kaymakam Vekilliği, Kastamonu-Ağlı, Kahramanmaraş-Nurhak, Sivas-Kangal, OsmaniyeBahçe, Muğla-Dalamanve
Yalova-Çiflikköy Kaymakamlıkları, Yalova Vali Yardımcılığı, Sakarya– Akyazı Kaymakamlığı, Bursa Vali Yardımcılığı, Yıldırım Kaymakamlığı, Fatsa Kaymakamlığı, Trabzon Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Etiketler: »
Share
667 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ