logo

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU PARTİLERE İADE-İ ZİYARETLERDE

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, 21 Eylül Pazartesi günü öğleden sonrasını partilerin ilçe teşkilat başkanlarına iade-i ziyarete ayırdı.

AK PARTİ:

Çorumluoğlu ilk ziyaretini Ak Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt’a gerçekleştirdi. AK Parti İlçe Teşkilat Binasında gerçekleştirilen ziyarette, partinin yönetim kurulu üyeleri partili il genel meclisi üyeleri de hazır bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

İYİ PARTİ:

Saat 16’00’da iyi parti ilçe Başkanı op. Dr. Evrim Balbaloığlu ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Çorumluoğlu, gündemdeki konular ilişkin sohbet etti. Çorumluoğlu’nun kapıda karşılayan Balbaloğlu’da partilerinin Ankara’da dün gerçekleşen 2. olağan kurultayına katıldığını ve yeni yönetimin geç saatlerde oluştuğunu söyledi. Çorumluoğlu ve İyi Parti heyeti ikram edilen kahveler eşliğinde gündemdeki konular üzerine sohbet etti.

GÜNDEM KONUSU : SALGIN

Gün içerisinde CHP İlçe Başkanı Op. Dr. Eylem Ertuğrul, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Adem Çetinkaya’yı da ziyaret eden Çorumluoğlu, pandemi gündemine ilişkin sohbetinde ilçe bazında durumun çok iyi olmadığını tekrarlayarak salgının olumsuz etkilerinin hızlandığını söyledi. Okulların açılması ile gerekli uyarıların yapıldığını hatırlatan Çorumluoğlu, “Akşam Cumhurbaşkanımızın açıklamaları olacak. Oradaki uyarı ve uygulamaları biz de ilçemiz ölçeğinde uygulamaya çalışacağız.” dedi.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Share
428 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ