logo

KDZ. EREĞLİ BELDİYESPOR, ‘SPOR OKULLARI’ BAŞLIYOR

Kdz. Ereğli Belediyespor kulübü; kız – erkek olmak üzere basketbol, voleybol ve haraket eğitimi branşlarında spor okulu açıyor. Çalışmalar 2 Ekim’de başlayacak.

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü, kız – erkek olmak üzere Basketbol, Voleybol, Hareket Eğitimi dallarında spor okullarını 2 Ekim’de başlatıyor.

Konu ile ilgili kulüp yönetiminden yapılan açıklamada şöyle denildi:

Spor okullarımız için kayıtlar devam ediyor. Pandemi nedeni ile titizlikle hazırlanan hijyen kuralları çerçevesinde sınırlı kontenjan sayısı baz alınarak yaş grupları oluşturulacak. Basketbol ve Voleybol okulları hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftada 2 gün, hareket eğitimi ise haftada bir gün yapılacak. Kurslarımıza gösterilen yoğun ilgi bizleri memnun etmekte olup, tüm velilerimize spor kültürüne katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

SPOR OKULLARI 8 AY SÜRECEK

02.10.2021 ile 29.05.2022 tarihleri arasında spor okulumuz yaklaşık 8 ay devam edecektir. Basketbol branşında 2006 ile 2015 arası doğumlu çocuklarımız, Voleybol branşında 2010 ile 2015 arası doğumlu çocuklarımız, Hareket Eğitimi’ne ise 2016-2017 doğumlu çocuklarımız katılabilecektir.

Kırmacı – Kemer Hasan Canver Gençlik Merkezi salonunda çalışmalarını sürdürecek olan spor okullarımıza ön kayıtlar devam etmektedir.

Kdz. Ereğli Belediye Spor Kulübü, Spor Okullarımız da branşlarında deneyimli ve kariyerli eğitmenlerimiz ile Pandemi stresini atmak,basketbol,voleybol sporu, hareket eğitimi yapmak isteyen tüm kursiyerlerimiz için velilerimizin, kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırmalarını bekliyoruz. Spor okullarımız da aldıkları eğitimler ve deneyimler sonrası yeterli görülen kursiyerlerimiz alt yapı takımlarına alınarak lisanslı sporcu olma fırsatını da yakalayacaklar. Tüm kursiyerlerimize kurs bitimin de özel eğlenceli oyunlar sonrası katılım belgesi verilecektir.

Kdz. Ereğli Belediye Spor Kulübü Salon Sporları Koordinatörlüğü tarafından organizasyonu yapılan spor okullarına katılmak isteyenler; 0 536 388 67 67 – 0505 694 08 18 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirler.

Etiketler:
Share
388 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ