logo

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ SBD TV STÜDYOSU AÇILDI

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin internet televizyonu SBD TV, yeni yıla açılışımı yaptığı stüdyoyla giriyor.

15 Nisan 2021 tarihinden bu yana Belediye Başkan Danışmanı Nergis Bozkurt öncülüğünde yayın hayatını sürdüren Kdz. Ereğli Belediyesi’nin internet televizyonu SBD TV, yeni yıla Stüdyoyla giriyor.

Belediye Basın Bürosundan verilen bilgiye göre; sbdtv.kdzeregli.bel.tr  web adresi üzerinden izlenebilen, ayrıca belediyenin, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın ve kendi sosyal medya adresleri üzerinden filmlerini paylaşan SBD TV’nin yayınlarının toplam takipçi sayısı 100 bine yaklaştı.

Bu süreçte, Belediye binası içinde bir süredir hazırlıkları süren SBD TV Stüdyosu, tamamlanarak çalışmalarına başladı. Buna göre çekimler, haber sunumları, montaj ve müzik çalışmaları stüdyo ortamında gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık SBD TV Stüdyosunu ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dedi.  Yılbaşı mesajı çekimini SBD TV Stüdyosunda gerçekleştirdi.

SBD TV, (Sevgi, Barış, Dostluk TV) Kdz. Ereğli Belediyesi İletişim ve Medya birimi bünyesinde 8 aydır faaliyetler gösteriyor. Bu süreçte belediye hizmetlerini anlatan çalışmaların yanı sıra, Ereğli’nin kültürel, tarihi, arkeolojik zenginliklerini ortaya koyan, turizm potansiyelini destekleyen tanıtıcı filmler çekilerek, internet ortamında yayınlandı. 

Böylece belediye çalışmalarına ilişkin yapılan açıklamalara, hazırlanan filmlere, halkla yapılan söyleşilere, tanıtım filmlerine bu mecra üzerinden rahatlıkla ulaşılabiliyor. Burada canlı yayınlar da yer alıyor. Filmler sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşılıyor.

Etiketler: »
Share
209 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ