logo

KELEŞ, HİSARCIKLOĞLU’NA İKİ KONUYU AKTARDI

Kdz.Ereğli TS Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’in TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleştirilen “Marmara, Trakya ve Batı Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısına” katılım sağlayarak iki önemli konuyu aktardığı bildirildi.

Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan yazılı açıklamaya göre; toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Kdz Ereğli Tersaneler Bölgesinde faaliyet gösteren tersanelerin 5084 sayılı kanundan yararlanması ve Zonguldak’ın Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu / IPARD programının uygulandığı İller arasında yer alması gerektiğini Birlik Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na aktarma fırsatını bulundu.

“İŞ DÜNYASI İÇİN ÖNEMLİ”

Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, toplantı sonrası yaptığı değerlendirmede, konunun iş dünyası için önemine dikkat çekerek ‘’Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda TOBB ve 137 oda, borsa ortaklığıyla kurulan Gümrük Turizm İşletmeleri A.Ş. vasıtasıyla Yassıada’daki tarihi ve kültürel değerlere sahip yapıların korunarak yenilenmesi ve milli iradenin, demokrasinin simgesi haline dönüşmesi İş dünyasında büyük önem arz etmektedir. Bu organizasyon için Türkiye odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğluna teşekkürlerimi sunarım.’’ dedi.

Share
212 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ