logo

KGD, 16. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) 16.kuruluş yıldönümünü Belediye Kültür Merkezi (BKM)’de bulunan dernekte meslektaşlarıyla birlikte kutladı.

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) 16.kuruluş yıldönümünü Belediye Kültür Merkezi (BKM)’de bulunan dernekte meslektaşlarıyla birlikte kutladı.

Eski başkanlardan Atilla Öksüz ve Osman Sav ile gazetecilerin katıldığı kutlamada KGD yönetim kurulu başkanı Mustafa Emen yaptığı konuşmada mutluluklarını ifade ederek şu konuşmayı yaptı;

Karaelmas Gazeteciler Derneğimizin 16.kuruluş yıldönümü dolayısıyla toplanmış bulunmaktayız. Meslektaşlarıma göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 2003 yılından bu zamana gelmiş geçmiş görev yapmış bütün meslektaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Aramızdan ayrılan Çetin Sezgin ve Harun Ersoy abimizi rahmetle anıyorum. Geçmiş başkanlarımızdan Atilla Öksüz, Osman Sav ve Ayşe Mert’e desteklerinden ve yardımlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Sahada olan, görev yapan tüm meslektaşlarıma başarılar diliyorum. 16.yılını kutlamak bana nasip oldu. Benden elimden geldiğince derneğimi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Bugünkü programda Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un Zonguldak’a gelmesi münasebetiyle çoğu gazeteci meslektaşlarımız katılamadı. Bu açılışı Sayın Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan yapacaktı ancak o da Sayın Bakan’ın programına katıldı. Yayınladığı mesajda 16.kuruluş yıldönümümüzü kutladı ve başarılar diledi. Bende kendisine teşekkür ediyorum.Nice yıllar diliyorum.”

BAŞKAN ALAN KATILAMADI, MESAJ GÖNDERDİ

Öte yandan ; Karaelmas Gazeteciler Derneği’nin 16.kuruluş yıldönümü münasebetiyle Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan kutlama mesajı yayınladı. Kendisine yapılan davetten çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Alan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Zonguldak programı nedeniyle derneğin kutlama programına katılamayacağını belirterek şu açıklamayı yaptı; 
“Dünden bugüne basın, toplumsal yaşamın en önemli unsurlarından biri, milletimizin ortak sesidir. Kuruluşundan bugüne kadar ilimizde gerçekleştirdiği sosyal, kültürel ve mesleki çalışmaları ile görevlerini icra eden ve başarıyla sürdüren Karaelmas Gazeteciler Derneği’nin 16’ncı kuruluş yıldönümünü can-ı gönülden kutlar, şahsınız başta olmak üzere, tüm dernek yönetici ve üyelerine çalışmalarında başarılar dilerim.”

Share
267 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ