logo

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASININ ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Kdz. Ereğli TSO İşbirliği ile Yurtseven Hukuk Bürosu ve Kuantum Siber Güvenlik uzmanları tarafından düzenlenen toplantıda, kişisel verilerin korunmasında bilinçlenmenin önemine dikkat çekildi.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası İşbirliği ile Yurtseven Hukuk Bürosu ve Kuantum Siber Güvenlik uzmanları tarafından, “İşletmelerde KVVK ve Yükümlülükler” konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

4 Kasım Perşembe günü saat 11.00’de TSO Yaşar Tetiker salonunda gerçekleştirilen toplantıya TSO Başkanı Arslan Keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri Tasin Tanyıldız, Kadir Çaygeç, Yurtseven Hukuk Bürosu Yöneticisi Avukat Musa Yurtseven, iş dünyasından isimler ve üyeler katıldı.

KONU BAŞLIKLARI İLE SUNUMLAR YAPILDI

Toplantıda; Avukatlar Cansu Ergül- Beyzanur Yaman, Elektrik Elektronik Mühendisi Melisa Kaymakçı ile Kuantum Siber Güvenlik CEO’su Tuncay Karaman tarafından 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve kurum ile ilgili sunumlar yapıldı. Konuşmacılar özetle işletmelerde kişisel verilerin korunmasına dair genel, idari, hukuki ve teknik tedbirlere uymanın önemine dikkat çekerek güncel gelişmeler üzerinden detaylı açıklamalar yaptılar.

Toplantı sonunda konuşmacılar katılımcılarını sorularını yanıtladı.

Etiketler: »
Share
1014 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ