logo

KIZILAY’DAN İŞÇİ SENDİKASINA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı’na, Türk Kızılayı tarafından Teşekkür Plaketi takdim edildi.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Erdemir ve Tat Metal’de yetkili Türk Metal Sendikası’nın Şube Başkanı’na, Türk Kızılayı tarafından Teşekkür Plaketi takdim edildi.

Türk Kızılayı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesince gösterilen duyarlılık sayesinde, yetkili oldukları iş yerlerindeki üyelerinin katılımı ile büyük destek verdiklerini söyledi.

DUYARLILIK SAYESİNDE 400 ÜNİTE KAN BAĞIŞINDA BULUNULDU

Ciğer, sendikanın “Bir Damla Kan Bir Hayat Kurtarır” sloganı ile gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyasında, yaklaşık 400 ünite bağışta bulunulduğunu hatırlatarak, şöyle dedi:
“Kampanyanın organizasyonunu sağlayan Sayın Türk Metal Şube Şube Başkanı Yakup Yılmaz, kendisi de bağışta bulunduğu gibi, kampanyayı başından sonuna kadar da takip etmiştir. Bu kapsamda, Sayın Zonguldak Kızılay Şube Başkanı Aydın Ergenç ve Sayın Kan Bağış Kazanım Uzmanı Sayın Elif Duman ile birlikte Sayın Yılmaz’ı ziyaret ederek teşekkürlerimizi bildirdik. Aynı zamanda kendisine bir de Teşekkür Plaketi takdim ettik. Bunun yanı sıra, kampanyaya kan vererek destek olan işçi arkadaşlarımıza da teşekkür belgelerini teslim ettik. Gösterdikleri duyarlılık dolayısıyla; başta Sayın Yakup Yılmaz olmak üzere yönetim kuruluna ve sendika üyelerine bir kez daha teşekkür ediyoruz.”

Paylaşın:
446 Kez Görüntülendi. Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ