logo

MADEN İŞÇİLERİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN İFTARINDA…

  • Genel Maden İşçiler Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil ve Genel Sekreter Yener Arslanbuğa, maden işçileriyle birlikte, Türkiye Yüzyılı’nın Emekçileri İftar Programı’na katıldı.

Türkiye Yüzyılı’nın Emekçileri İftar Programı’na Türkiye’nin birçok kentinden işçi ve emekçiler davet edildi.

İstanbul’da bulunan Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen programa GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ve Genel Sekreter Yener Arslanbuğa, maden işçileriyle birlikte iftar programına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ile bir araya geldi.

GMİS’ten verişen bilgiye göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm işçilerin ve emekçilerin Ramazan ayını tebrik ederek, mübarek ayın İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ettiğini, kardeşliğin, dayanışmanın ve birliğin sembolü olan bu bereketli iftar sofrasında emekçilerle beraber olmanın bahtiyarlığı içinde olduğunu dile getirdi.

Erdoğan, program sonunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ile birlikte Genel Başkan Yeşil, Genel Sekreter Arslanbuğa ve maden işçileriyle bir süre sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaşın:
104 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ