logo

MEKSİKA ve KOLOMBİYA’NIN TUR ROTASINA DAHİL EDİLDİK

Zonguldak, Ereğli ve Safranbolu’nun Meksika Ve Kolombiya’nın tur rotasına dahil edildiği bildirildi.

 Zonguldak Valiliği; Zonguldak, Ereğli ve Karabük’ün Safranbolu ilçesinin Meksika ve Kolombiya’nın tur rotasına dahil edildiği bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada; geçtiğimiz günlerde Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Paraguay Fahri Konsolosu Cengiz Deveci’nin de katılımı ile düzenlenen bir programda 16 kişilik bir Meksikalı turist grubunun il’de ağırlandığı ve Gökgöl Mağarası, Maden Müzesi ve Eğitim Ocağı gezildikten sonra bir yemekte bir araya gelindiği hatırlatıldı.

TURİZMİN GELİŞMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR ARTARAK DEVAM EDECEK

Açıklamada, Zonguldak Turizm Platformunun gayretleri ve Valiliğin destekleri vurgulanarak, “bölgenin tur operatörlerinin rotasına girmesine yönelik tanıtım faaliyetleri sonrasında artık Meksika ve Kolombiya’nın Türkiye Anadolu turu programı rotasında ZONGULDAK, EREĞLİ ve SAFRANBOLU’ da var. İşbirliği ve koordinasyon içerisinde ekip çalışmasıyla elde edilen bu sonucu ilimizin tanıtımı ve turizmi adına önemli görüyor, memnuniyet duyuyoruz. Başta Zonguldak Turizm Platformu Başkanı Muhammet Cüntay olmak üzere, ilimiz TSO Başkanı Metin Demir, TÜRSAB İl temsilcisi Vahdettin Velioğlu ile destek ve katkı sunan herkese ilimiz adına teşekkür ediyoruz. İlimizin tanıtımı ve ilimiz turizminin gelişimine yönelik çalışmalarımız artarak devam edecektir.” denildi.

Etiketler: »
Share
247 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ