logo

MÜGE VE ERDİNÇ’İN EN MUTLU GÜNÜ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinin tanınmış ailelerinden Cerrah Ailesi ve Dinçel Ailesinin çocukları Müge ve Erdinç, nikahlanarak mutluluğa yelken açtılar.

Karadeniz Ereğli’nin tanınmış ailelerinden Cerrah Ailesinden Erdemir emeklisi merhum Ersin Cerrah ile emekli öğretmen Birsen Cerrah’ın kızı ve Gazeteci Özge Cerrah’ın kız kardeşi sağlık sektörü çalışanı Müge Cerrah ile Karadeniz Ereğli’nin tanınmış ailelerinden Dinçel Ailesinden Vatan Güvenlik ve Dinçel Emlak ‘ın sahibi Halil Dinçel ve Muhasebeci Hülya Dinçel’in oğlu Gazeteci Çiğdem Koç’un yeğeni Erdinç Dinçel ile dünya evine girdi.

DAVUL ZURNALI GELİN ALMA VE ŞEHİR TURU

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Ersöz Sitesi önünde Cerrah Ailesinin kızları Müge Cerrah’ı ev önüne davul zurna ve motosiklet eşliğinde gelen Dinçel Ailesi, Müge Cerrah’ı yurtdışından gelen rahmetli Birol Karadeniz’in oğlu Özgür Karadeniz evden çıkartarak damat Erdinç Dinçel’e teslim etti. Apartman önünde davul zurna eşliğinde oynayarak çıkan çift, konvoy eşliğinde atılan şehir turunun ardından Eski Bağlık Düğün Salonuna geldiler.

ÖMÜR BOYU MUTLULUĞA: EVET

Eski Bağlık Düğün Salonunda saat 19.00’da gerçekleştirilen muhteşem nikah- düğün merasimiyle yaşamlarını birleştiren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 08 Ağustos 2020 Cumartesi günü saat 19.00’da Eski Bağlık Düğün Salonu’nda nikâh merasimiyle başlayan tören ile Müge Cerrah ve Erdinç Dinçel, nikah defterlerine attıkları imza ile ömür boyu sürecek mutluluğa ‘evet’ dediler.

BAYAN POSBIYIK SÜRPRİZ YAPTI

Müge Cerrah ve Erdinç Dinçel çiftine nikah merasimlerinde Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık’tan sürpriz yaptı. Bayan Posbıyık, Cerrah ve Dinçel ailelerinin mutlu gününde; genç çiftlere Türk Bayrağı üzerine işlenmiş Atatürk resimli bayrak, Kuran’ı Kerim ve Atatürk’ün Nutuk kitabını hediye etmesi nikah törenine damgasını vurdu. Genç çiftler Neriman Posbıyık’a sonsuz teşekkür etti.

ÇAKIR VE ÇİMENOĞLU’DA KATILDI

Nikah akdinin gerçekleştirilmesinin ardından genç çift, gece boyunca dans ederek, müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Eski Bağlık Düğün Salonunda gerçekleştirilen nikah-düğün töreninde genç çifti Cerrah ve Dinçel Ailesi akrabaları yalnız bırakmazken, Ak Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ve Echomar Hastaneleri Başhekimi Nevzat Çimenoğlu ve eşi LÖSEV Yönetim Kurul Üyesi Dilek Çimenoğlu ve hastane çalışanları da katılarak genç çiftlerin mutluluklarına ortak oldular.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Mutluluğunu gazeteci yakınlarına ifade eden genç çift, “Bu mutlu günümüzde bizimle olan arkadaşlarımız, dost ve akrabalarımızın yanı sıra kısaca yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz, sağ olsunlar bizleri yalnız bırakmadılar” dedi.

Haber Hayat Yayıncılık ekibi olarak ömür boyu mutluluklar dileriz.

Paylaşın:
1090 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ