logo

MUHARİP GAZİLER “TEMEL ŞAHİN’LE DEVAM” DEDİ

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi’nin 5’inci olağan genel kurulunda mevcut Başkan Temel Şahin, yeniden göreve seçilerek güven tazeledi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şubesi’nin 5’inci olağan genel kurulu 31 Mart Çarşamba günü Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Genel Kurulu yürütmek üzere divan başkanlığına Mehmet Özhan, divan başkan yardımcılığına Zafer Toprak ve divan katipliğine Ali Ayhan seçilirken oy sayım ve seçim tasnif kurulu için İrfan Yoldaş, Muammer Özdemir ve Mevlüt Ünver seçildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından açılış konuşması yapan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Temel Şahin, pandemi dolayısıyla genel kurul süresini olabildiğince kısa tutacaklarını ifade ederek, “kongremizin camiamıza hayırlı olmasını temenni eder, şahsım ve yönetim kurulum adına en içten duygularla saygılarımı sunarım. Pandemiye rağmen öncelikle özveride bulunup teşrif ettiğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkür ederim.”dedi.

Faaliyet ve denetim raporlarının da okunduğu genel kurulda Mevcut Başkan Temel Şahin tek liste halinde seçime girerek tüm katılımcı üyelerin oyu ile üç yıl boyunca yeniden dernek başkanı seçildi.

Başkan Şahin’in Yönetim Kurulu ise şöyle oluştu:

Yönetim Kurulu- Asiller: Refik Keskin, Turhan Öztürk, Refik Özaydın, Ünal Demirbaş / Yedekler: Enver Abacı, Kemal Özkul, Mustafa Çakır, İsmail Demirci, Selahattin Hızarcı

Denetim Kurulu- Asiller: Ali Sezer, Mustafa Tekin, İbrahim Tan / Yedekler: İlyas Beyazay, Hasan Aktaş, Yaşar Demirci

Üst Kurul Delegesi: Asil: Ünal Demirbaş / Yedek: Turhan Öztürk

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Etiketler: »
Share
229 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ