logo

MURAT SESLİ’DEN VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

  • İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Kuzeni geçmiş dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, Belediye Meclis Üyesi Adayları Mali Müşavir Serkan Günaydın, Atanur Işık ve Adem Çakır ile beraber Vergi Haftası sebebiyle Kdz. Ereğli Vergi Dairesi’ni ziyaret ettiler.

Her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanan Veghi Haftası İyi Parti Kdz.Ereğli heyetinin ajandasında da yer aldı.

Buna göre; İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adayları Mali Müşavir Serkan Günaydın, Atanur Işık, Adem Çakır ile Vergi Haftası kapsamında Kdz. Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Cemal Delibaş ve Müdür Yardımcısı İlyas Çimen ile görüşerek, vergi dairesi personelinin Vergi Haftasını kutladı.

BAŞARILI SANAYİ KURULUŞLARINI UNUTMADI

Ziyarette konuşan Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu içerisinde olan 3 firmanın Kdz. Ereğli’de bulunmasından büyük mutluluk duyduğunu belirterek; “Bu başarıda sizlerin de elbette büyük payı var. Hem 3 sanayi kuruluşumuzu hem de tüm vergi dairesi çalışanlarını tebrik ediyorum. Bu vesile ile vergi haftanızı kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Kdz. Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Cemal Delibaş’ta Sesli ve ekibine çıktıkları yolda başarılar dileyerek, ziyaret için teşekkür etti.

Ziyaret Sesli ve ekibinin vergi dairesi personeline tatlı ikramı ile son buldu.

Paylaşın:
212 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ