logo

NİYAZİ ÖZCAN TSO SEÇİMLERİ İÇİN ERKENDEN ÇALIŞIYOR!..

Kdz. Ereğli’de iş insanı Niyazi Özcan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Adaylığı için kolları sıvayarak çalışmaya başlamasının ardından, MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdulkadir Çınar’ı dernek binasında ziyaret ederek projelerini anlattı.

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkan Aday, iş insanı Niyazi Özcan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ereğli Şube Başkanı Abdulkadir Çınar’ı dernek binasında ziyaret ederek projelerini anlattı. Özcan’a iş insanı Gökhan Alagöz’de eşlik etti.

“HİZMET PEŞİNDEYİM…”

Özcan’ın basın bürosundan verilen bilgiye göre ; 22 Haziran Salı günü gerçekleşen ziyarette konuşan Ereğli TSO Başkan Adayı Niyazi Özcan, “Bugün işimiz ve ismimiz büyüdüyse bunu Ereğli’nin sağladığı imkânlara borçluyuz. Bir kente hizmet iki farklı şekilde yapılabilir. Bunlardan biri siyaset yapmak diğeri de sivil toplum örgütlerinde görev almaktır. Ben siyaset yerine diğer yoldan şehre hizmet etmek için Ereğli TSO adaylığımı açıkladım. Dün olduğu gibi bugün de ziyaret turlarımıza devam ediyoruz. Bugün de bu kapsamda MÜSİAD’ı ziyaret ediyoruz.” dedi. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın büyük bir kurum olduğuna da dikkat çeken Özcan, “Eleştiriye ve farklı fikirlere açık olmalıyız. Onun için STK’lar ile Kamu ile daha uyumlu çalışacağız, eleştiriye açık olacağız birlikte ortak akıl ile odamızı yöneteceğiz.” ifadelerine yer verdi.

ÇINAR, BAŞARILAR DİLEDİ

MÜSİAD Başkanı Abdulkadir Çınar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizi bugün Niyazi Özcan arkadaşımız ve Ereğli’de ticaret odası çalışmaları yapan bir kardeşimiz ziyarete gelmiştir. Allah çıktığı bu yolda muvaffak etsin.” diye konuştu.

SEÇİMLERE 10 AY KALDI

Kdz Ereğli TSO’nun Yönetim Kurulu seçimleri 20 Nisan 2018’de yapılmış ve Sertan Yalçın ile çekişen Arslan Keleş başkan olarak seçilmişti. TSO seçimleri normal şartlarda dört yılda bir yapılıyor.

Etiketler:
Share
450 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ