logo

‘OFLU HOCA’ KARADENİZ’E OFF ROAD YAPMAYA GELDİ

Oflu Hoca’nın şifresi” ve “Oflu Hoca Trakya’da” filmleri ile ün yapan oyuncu Çetin Altay, Kdz. Off Road Kulübü’nün organizasyonu ile Off Road yapmak için Zonguldak’ın Ereğli ilçesine geldi.

Oflu Hoca film serileri ve Oflu Hoca Trakya’da filmlerinde Oflu Hoca’yı canlandıran ünlü oyuncu Çetin Altay, Kdz. Ereğli ve Alaplı Off Road Kulübü’nün organizasyonu ile Pars Team Off Road Kulübü Başkanı Eren Alver ve birçok off road tutkunu ile birlikte Kdz. Ereğli ilçesine geldi.

AYSA OTOMOTİV EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Oyuncu Altay ve off road ekibi Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Opel Batı Karadeniz Bölge Bayii Aysa Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın’ı ziyaret etti. Aydın, oyuncu Çetin Altay ile Ankara’dan gelen off roadçulara Ereğli’ye özgü Osmanlı Çileği reçeli ile fındık hediye etti. Ünlü Oyuncu Çetin Altay ve beraberindekileri Opel Aysa Otomotiv’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Aydın, Altay ve heyete teşekkür etti. Kdz. Ereğli ve Alaplı Off Road ile bir araya gelen oyuncu Çetin Altay ve beraberindekiler bir süre sohbet etti. Kdz. Ereğli ilçesine birçok kez geldiğini ve bu ilçeyi çok sevdiğini dile getiren Altay, misafirperverliğinden dolayı gösteren Opel-Aysa Otomotiv Batı Karadeniz Bölge Bayii Muhammet Aydın’a teşekkür etti.

PROGRAMDA AKÇAKOCA VE YIĞILCA VAR

Hayranlarının büyük ilgisi ile karşılaşan Altay, beraberindekilerle toplu fotoğraf çekiminin ardından Gülüç beldesinde kalacakları Grand Ahos Otel’e geçti. Oyuncu Altay yarın Pars Team ve Kdz. Ereğli Of Road Kulübü bünyesinde ki yaklaşık 50 kadar araçla Akçakoca Çayağzı mevkisinden dağlık alana girerek zorlu etabı tamamlayıp Yığılca ilçesine geçecek. Kdz. Ereğli ve Alaplı Off Road Kulübü Başkanı Fatih Malhatun kendilerini kırmayarak Kdz. Ereğli ilçesine gelen Pars Team Off Road kulübü üyeleri ile oyuncu Çetin Altay’a teşekkür etti.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Etiketler: » » »
Share
677 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ