logo

ÖĞRETMENLER ERDEMİR’İN KONUĞU OLDU

Erdemir; 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kdz. Ereğli’de görev yapan 40 kişilik bir öğretmen grubunu tesislerinde ağırladı.

Kdz. Ereğli’de görev yapan öğretmenler, Erdemir’in ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün iş birliğinde gerçekleştirilen meslek günü organizasyonu kapsamında Erdemir’i ziyaret etti. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, aydınlık geleceğin mimarları olan öğretmenlere emekleri için teşekkür etmek ve Ülkenin en büyük yassı çelik üreticisi Erdemir’i daha yakından tanımalarını sağlamak amacıyla düzenlenen ziyarete 40 öğretmen katıldı.

Erdemir, özel misafirlerini önce Erdemir Kültür Merkezi’nde ağırlayarak, onlara Erdemir’in ülke ekonomisi için önemi, kuruluşundan bu yana tüm paydaşları ve toplum için yarattığı katma değer, üretim süreçleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Sunumların ardından gerçekleştirilen saha ziyaretinde öğretmenler; Erdemir’in Liman, Kok, Yüksek Fırın, Sürekli Dökümler, 2 Sıcak Haddehane ve 2. Soğuk Haddehane tesislerini gezerek, yakından inceleme imkanı buldular.

Program Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın Göztepe Restoran’da öğretmenlerin onuruna verdiği öğle yemeğiyle son buldu.

Share
418 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ