logo

OPEL CORSA VE OPEL CROSSLAND X AYAĞINIZA GELDİ

Opel’in 2020 model Corsa ve Crossland X modeli Kdz. Ereğli ilçe Merkezi’nde ki Ay City AVM önünde tanıtılmaya başlandı.

Opel Aysa Taşıt Motorlu Araçlar Batı Karadeniz Bölge Bayii 2020 model yeni Corsa ve Crossland X Kdz. Ereğli ilçe merkezi Emniyet Müdürlüğü yanında bulunan AY City AVM önünde görücüye çıktı.

Sabah saatlerinden itibaren AVM önünde Opel Aysa Taşıt Motorlu Araçlar satış temsilcileri tarafından tanıtılmaya başlanan Corsa ve Crossland X, otomotiv tutkunlarının büyük ilgisini çekti.

OPEL CORSA, ÜSTÜN SÜRÜŞ VE MAKUL TÜKETİMİ HARMANLIYOR

Yeni nesil Opel Corsa; gelişmiş motorları, hafifletilmiş yapısı ve alçak oturma pozisyonu ile üstün sürüş dinamiklerini beraberinde getirdi. Yeni nesil Opel Corsa, verimli ve performanslı motorları ile gelişmiş sürüş keyfi ve yakıt verimliliği sunuyor. IntelliLux LED® matrix farlar ve otomatik acil durum freni sınıfının benzersiz özellikleri olarak öne çıkıyor.
Yeni nesil Corsa’nın geleneksel yakıtlı motorları daha verimli, daha dinamik ve daha atak sürüş özellikleri sunuyor. Alman otomobil üreticisinin 4,06 metre uzunluğundaki beş kapılı küçük sınıf modeli verimli benzinli ve dizel motorlarla satışa sunuldu. Motorların güç aralığı 75 HP (55 kW)’den başlayarak ve 130 HP’ye (96 kW) kadar uzanıyor. Sunulan tüm motor seçenekleri üstün sürüş özelliklerini makul tüketim değerleriyle harmanlıyor.

Yenilikler öne çıkıyor…

Yeni nesil Opel Corsa sportif ve çekici tasarımıyla da üstün sürüş dinamiklerini müjdeliyor. Baş mesafesinden ödün vermeden sağlanan düşük ağırlık merkezi yol tutuş ve sürüş dinamiklerine doğrudan katkı sağlıyor. Hafif tasarım prensibi de üstün sürüş dinamiklerini destekleyen bir diğer önemli unsur olarak öne çıkıyor.
Şanzıman seçeneklerinin tepe noktasını ise sekiz kademeli otomatik şanzıman oluşturuyor.. Gelişmiş sürüş destek sistemleri, yenilikçi bilgi-eğlence sistemleri yeni Opel Corsa’yı sınıfının en gözde modellerinden biri yapıyor.

Üstün Teknolojide Güç Gösterisi: Sürüş Destek Sistemleri ve LED Matrix Farlar

Opel, yeni nesil Corsa ile tüketicinin daha çok üst sınıf otomobillerden tanıdığı teknoloji ve sürüş destek sistemlerini sunuyor. Alman otomobil üreticisinin küçük otomobil segmentinde ilk kez yaygın olarak kullanıma sunacağı IntelliLux LED®Matrix Farlar çok özel bir donanım olarak fark yaratıyor. Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ön kamera tarafından kontrol edilen sekiz adet LED hücresi, ışık hüzmesini sürekli ve otomatik olarak yol ve trafik koşullarına göre uyarlıyor.

OPEL CROSSLAND : HER ŞEY İÇİN HAZIR, HAYATA HAZIR

Herşey için hayata hazır sloganı ile dikkatleri üzerine çeken Opel Crossland X Enjoy donanım üzerine; 17 ” Çok kollu teknik gri alaşımlı jantlar, Led arka stoplar, Siyah tavan (Yada /beyaz) , Krom kapı eşiği, Elektrikli ve ısıtmalı, otomatik katlanan tavan rengi yan aynalar, Gelişmiş park plotu, Kör nokta uyarı sistemİ, Anahtarsız giriş ve anahtarsız çalıştırma, Karartılmış arka camlar, Ön yolcu ve sürücü koltuk ısıtma, Direksiyon ısıtması, Yorgunluk tespit sistemi, Ön çarpışma ikazı, Aktif acil frenleme ile harika bir sürüş deneyimi yaşatıyor.
Yeni Opel Corsa ve Crossland X iki gün Ay City AVM önünde Ereğli halkı buluşacak, detaylı bilgi için Opel Aysa showroomuna davetlisiniz.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Etiketler:
Share
434 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ