logo

PAZAR FİYATINA ÜRÜNLER KÖY VE MAHALLELERDE

Kdz Ereğli pazarcılar Odası Başkanı Fehmi Taşkın, 40 pazarcı esnafı için kaymakamlıktan satış izin kartı çıkarıldığını, bunların köy ve mahallelerde Pazar fiyatına ürün satışı yapacağını açıkladı.

Kdz Ereğli pazarcılar Odası Başkanı Fehmi Taşkın, 40 pazarcı esnafı için kaymakamlıktan satış izin kartı çıkarıldığını açıkladı.

İzin kartı olan pazarcı esnafına güvenilebileceğini belirten Taşkın, bunların köy ve mahallelerde pazar fiyatına ürün satışı yapacağını belirterek şikayet halinde kendisine ulaşılabileceğini kaydetti.

.

Fehmi Taşkın’ın ilgili paylaşımı şöyle :

Değerli vatandaşlarımız; halkımızın fahiş fiyatla sebze meyve satın almaması için mağdur olmaması için Kdz Ereğli Pazarcılar Odası Başkanlığınca kaymakamlığımızdan kırk esnafımıza köylerde ve mahallelerimizde araçları ile satış yapmaları için pazarcı esnafı satış görevlisi kartı çıkarılmıştır. Bu kartları gördüğünüz esnaflarımızdan gönül rahatlığıyla pazaryerlerimiz açılana kadar alışveriş yapabilirsiniz. Bu esnaflarımız pazar fiyatına mal satacaklardır, şikâyeti olanlar şahsıma ulaşabilirler: 0532 412 19 11 Saygılarımla. Vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz..

Share
568 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

PAZAR FİYATINA ÜRÜNLER KÖY VE MAHALLELERDE” için 1 yorum

  1. azmi alışkın : diyor ki:

    virüsten önce pazar kurulan yerlerde her gün açık olmanız köylülerde kendi pazar açtıkları yerlerde her gün satış yapabilirlerse yoğunluk olmaz ve hem pazar esnafı hem köylüler etkilenmez halkta alışık olduğu esnaftan ihtiyacını görür hiç yoktan dram yaratılıyor önemli olan güvenli mesafenin kollanması bu da zor değil