logo

POSBIYIK, İBB’YE VE İMAMOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

  • Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 19 Kasım’da yaşanan büyük afet sonrasın kentimize İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla destek için gelen 37 personel, 23 araç ve iş makinesiyle bir araya gelerek, yaptıkları çalışmalar için Ereğli halkı adına  teşekkür etti. 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Başkan Yardımcıları,  daire müdürleri ile 19 Kasım’da yaşanan büyük afet sonrasın kentimize İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla destek için gelen 37 personel, 23 araç ve iş makinesiyle bir araya gelerek, yaptıkları çalışmalar için Ereğli halkı adına teşekkür etti.

İBB’den gelen yönetici ve çalışanlarla bir araya gelen Başkan Posbıyık, şunları söyledi:

EREĞLİ HALKI ADINA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Başta değerli dostum İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere buraya gelen tüm ekiplere,  İBB yöneticilerine, kent hayatını normale döndürmek için yaptığımız çalışmalara verdikleri destek nedeniyle Ereğli halkı adına şükranlarını sunuyorum. Sizler bizim kurtarıcımızsınız, geldiğiniz andan itibaren Oğuz beyin başkanlığında çok yararlı hizmetler yaptınız. Bizim acımıza ortak oldunuz, sıkıntılarımızı ortadan kaldırdınız, sadece ben değil, temsil ettiğim Ereğli halkı da size minnettar. Büyük mutluluk duyduk sizleri burada görmekten. Özellikle sizlere, koordinatörlerimize, Oğuz Beye, genel sekreter yardımcılarına ve en başta da Dostum Ekrem İmamoğlu’na eskiden bu yana birlikteliğimiz var, Ereğli halkı adına şükranlarımı sunuyorum….

ACILI GÜNLERDE YANIMIZDA OLDUNUZ

…Ereğli halkı, İBB araçlarını ve çalışanlarını gördükçe  çok mutlu oldu. İmamoğlu ve sizlere şükranlarımı sunuyoruz. Allah sizden razı olsun. Felaket günlerinde yanımızda oldunuz. Önemli olan acılı günlerde hep beraber olmak. Allah hepinizin yolunu açık etsin. Ailenizle, çocuklarınızla sağlık içinde daha güzel bir yaşam sürersiniz inşallah.  Ereğli halkı adına bir kez daha minnetlerimi sunuyorum. Sağ olun, var olun.”

Bakan Posbıyık, daha sonra başkan yardımcıları, daire müdürleri ve meclis üyeleriyle İBB ekibine hediye takdim ederek teşekkür etti.

YARALARI HEP BİRLİKTE SARMAYA ÇALIŞIYORUZ

Öte yandan ; Posbıyık, 19 Kasım’da yaşanan büyük afet sonrası esnaf ziyaretlerine bir yenisini ekledi.  Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Posbıyık, “Belediye olarak her zaman yanınızdayız. İlgili başkan yardımcılarım, müdürlerim hepsi burada, bizden talebiniz ne ise yerine getirmeye hazırız. 19 Kasım’da büyük bir afet yaşadık.  Ereğli tarihinin en büyük felaketini atlattı. Zarar gören vatandaşlarımız esnaflarımız oldu. Belediye olarak biz de büyük zarar yaşadık. Ereğli’yi yeniden imar etmeye ve yaraları hep birlikte sarmaya çalışıyoruz. Ereğli halkına, hemşehrilerimize de seslenmek istiyorum; alış verişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım onlara destek olalım” dedi.

Paylaşın:
172 Kez Görüntülendi. Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ