logo

POSBIYIK’A KUTLAMA ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

  • Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a; CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu ve heyeti ile Kandilli Beldesi Belediye Başkanı Osman Çakmakoğlu ve Belde Başkanı Ali Turan, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Yönetimi, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın Türkiye’de büyük bir başarıya imza atarak 6. Kez Belediye Başkanı seçilmesinin ardından hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu, ilçe yöneticileri, belediye ve il genel meclis üyelerinin de yer aldığı ziyarette seçim süreci değerlendirildi.

CHP HEYETİNE “TECRÜBE” VURGUSU YAPTI

Belediye Basın Bürosundan verilen bilgiye göre; Başkan Posbıyık, süreçte emek veren SKM’ye, partililere, Posbıyık gönüllülerine ve tüm emek veren her kese bir kez daha teşekkür ederek, “Ereğli’ye bundan sonrada güzel hizmetler yapacağımıza tüm ekip arkadaşlarımla yürekten inanıyorum. Benim elbette bir partim var oda Cumhuriyet Halk Partisi. Partimle de gurur duyuyorum. Ancak Belediye Başkanlığı koltuğunda ben vatandaşım karşısında hiçbir parti ayrımı yapmam. Herkese eşit mesafede yaklaşırım. Onun için bu halk beni seviyor ve destekliyor. 6. Kez belediye başkanı seçerek bunu gösterdi. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Belediyeler de zor süreçten geçiyor. Yeni seçilen belediye başkanlarına Allah kolaylık versin. Mevcutlara da Allah yardım etsin. En kötü belediye başkanlığı dönemini yaşıyorlar. Ama bizler tecrübemizle bu işleri toparlayıp halkımıza en güzel hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

AK PARTİ KANDİLLİ YÖNETİMİNİ KONUK ETTİ

  • AK Parti’den Kandilli Belediye Başkanlığı görevine seçilen Osman Çakmakoğlu ve Belde Başkanı Ali Turan, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Belediye Başkanlığının 6. Döneminde hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Ak Parti Kandilli yönetimini makamında misafir etti.

AK Parti’den Kandilli Belediye Başkanlığı görevine seçilen Osman Çakmakoğlu ve Ak Parti Belde Başkanı Ali Turan, Başkan Posbıyık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Posbıyık, Kandilli Belediye Başkanı Osman Çakmakoğlu’na Belediye Başkanlığı görevi için tebrik ederken bölgedeki tüm belediyelerde dayanışma içerisinde olacaklarını söyledi.

Ziyaretlerin sonunda birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Paylaşın:
184 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ