logo

POSBIYIK’TAN TEŞEKKÜR KONUŞMASI…

  • Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim sonuçlarının belli olmasının ardından Belediye Binasına gelerek halka seslendi. Destekleri için Kdz. Ereğli halkına teşekkür eden Başkan Posbıyık; “Güçlü desteğinizle 6. kez belediye başkanı seçerek beni Türkiye’de en kıdemli belediye başkanı yaptınız. Sizlere şükranlarımı sunuyorum. Yarından itibaren Ereğli’mize hizmetimize hep birlikte devam edeceğiz” dedi. Havai fişekli gösteriler geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Hüseyin Çakır’ın vefatı nedeniyle iptal edildi.

Kdz. Ereğli halkının güçlü desteğiyle CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, resmi olmayan sonuçlara göre 6. Kez belediye başkanı seçilerek Türkiye’de bir rekor kırdı.

Seçim Bürosundan verilen bilgiye göre; Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından eşi Neriman Posbıyık, kızı Tuba, oğlu Tuğberk, torunları Duhan, Tuva ve çalışma arkadaşlarıyla belediye binasına gelerek kendisini bekleyen halka hitap eden Başkan Posbıyık, destekleri nedeniyle tüm Ereğli halkına teşekkür etti.

.

.

“HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Posbıyık konuşmasına, bugün görevli olduğu okulda kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Çakır için bir dakikalık saygı duruşunda bulunarak başladı. Çakır’ın demokrasi şehidi olduğunu belirten Başkan Posbıyık; “Güne üzüntülü başladık. Meclis üyesi adayımız Hüseyin Çakır’ı kaybettik. O bizim demokrasi şehidimizdir. Ereğli halkına şükranlarımı sunuyorum. Güçlü desteğiyle beni 6. Kez belediye başkanı seçerek Türkiye’de en kıdemli belediye başkanı yaptınız. Allah sizden razı olsun. Sizlerin bu güvenine ve desteğine her zaman layık olmak için yarından itibaren yine var gücümle çalışacağım. Ereğli’yi hep birlikte çok daha iyi noktalara getireceğiz, hizmetimize devam edeceğiz” dedi.

Havai fişekli gösteriler geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Hüseyin Çakır’ın vefatı nedeniyle iptal edildi.

Paylaşın:
434 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ