logo

POSBIYIK’TAN YARALI PERSONELE ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

Bugün sabah saatlerinde göreve giderken bir tırın çarpması sonucu kaza geçiren Kdz. Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü vidanjör aracında bulunan 3 personelin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. Diğer yandan; Başkan Posbıyık’ın, Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan personeli telefonla arayarak ‘geçmiş olsun’ dileklerini ilettiği kaydedildi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre; Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 67 LA 521 plakalı vidanjör aracı saat 11.00’de göreve gittiği sırada Yeşiltepe Mahallesi Profesör Muammer Aksoy Caddesi üzerinde bir tırın sıkıştırması sonucu kaza geçirdi.

Araçta bulunan personeller Sefai Akman, Mehmet Bayram ve Akın Özaydın, olay yerine gelen ambulans ile Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

BAŞKAN POSBIYIK’TAN ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

Kaza sonrası Başkan Posbıyık’ın talimatıyla Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Cömert ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Deniz Koca hastaneye giderek yaralı personel ile görüştü. Başkan Posbıyık da tedavi altında bulunan ve sağlık durumları iyi olan personeli telefonla arayarak “geçmiş olsun” dedi.

Güvenlik kameralarına da yansıyan kazayla ilgili Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri soruşturmasını sürdürüyor.

Etiketler:
Share
224 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ