logo

“PROJELER GÜLÜÇ’ÜN HUZUR VE REFAHI İÇİN HAZIRLANDI”

  • CHP Gülüç Belde Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, projelerini açıkladığı toplantıda “her şey belde yaşayanımızın refah ve huzur içinde olabilmesi için hazırlandı. ” dedi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Beldesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, seçim çalışmalarını halkla bir araya gelerek sürdürüyor. Göktekin son olarak, içeriğinde Gülüç’e yakışır, yapılması gereken proje ve çalışmaların yer aldığını ifade ettiği seçim broşürünü açıkladı.

“EKİBİMİZLE BİRLİKTE BELİRLEDİK”

16 Mart Cumartesi günü Beldenin Çengelburnu Mahallesi mevkisinde geniş katılım ile gerçekleştirdiği halk toplantısında konuşan Göktekin, şunları söyledi:

“31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için aday adayı olduğum günden itibaren halkımıza yönelik çalışmalara başlamıştım. Partimin beni aday göstermesi ve birlikte çalışacağımız Belediye Meclis Üyesi Ekibimizi belirledikten sonra çalışmalarımıza hız verdik. Doğduğum, büyüdüğüm ve yıllarca ekmeğini yediğim Gülüç’ümüzü ‘nasıl daha yaşanabilir hale getirebiliriz’ diye oluşturduğum fikirlerimi, halkımızı da katkısı sayesinde ekibimiz ile çoğaltarak belirledik. Dağıtımına başladığımız Hizmet Dergimizde de görüleceği gibi her şey belde yaşayanımızın refah ve huzur içinde olabilmesi için hazırlandı. Göreceksiniz; oylarınız ile Belediye Başkanı seçildiğim taktirde ekibimle birlikte bambaşka bir Gülüç yaratacağız.”

Projeler üzerinde detaylı anlatımda bulunan CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, her zamanki gibi vatandaştan gelen soru ve önerileri de not aldı.

Paylaşın:
224 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ