logo

PROTOKOL ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ramazan Bayramının ilk gününde protokol üyeleri ile birlikte tüm şehit ailelerini ziyaret etti.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ramazan Bayramının ilk gününde, beraberinde Garnizon ve Bölge Komutanı Tuğamiral Taner Gün, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ilçe Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Çelik, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb Berkay Osan, Sahil Güvenlik Komutanı Yzb Ahmet Parlak, Sosyal Yardımlaşma Müdürü Abdullah Hasçelik, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Deniz Peker ve Türk Harp Malülleri, Şehit dul ve yetimler derneği başkanı Mehmet Öztürk’le birlikte içedede ikamet eden tüm şehit ailelerini ziyaret etti.

TALEPLER NOT ALINDI, HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen bayram ziyaretlerinde; Şehit ailelerinin talepleri dinlenerek yapılması gerekenler hakkında gerekli planlamalar yapıldı. Devletin ailelerin yanında olduğu mesajı verildiği görüşmelerde ailelere çeşitli hediyeler de takdim edildi. Ziyaretlerde ayrıca Aziz Şehitlerin ruhları için Müftülük personelleri tarafından hanelerde Kuran’ı Kerim tilaveti eda edilerek dualarla şehitler anıldı.

Karşılıklı sevgi ve muhabbetle geçen görüşmelerin ardından aileler, hatırlanmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Çorumluoğlu ve protokol heyetine teşekkürler ettiler.

Etiketler: »
Share
380 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ