logo

REKTÖR ÇUFALI, AKADEMİK GENEL KURUL TOPLANTISINA KATILDI

BEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu 2019-2020 Akademik Genel Kurul Toplantısı, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın katılımıyla İncirharmanı Kampüsünde gerçekleştirildi.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu 2019-2020 Akademik Genel Kurul Toplantısı, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın katılımıyla İncirharmanı Kampüsünde gerçekleştirildi.

Müdür yardımcıları, öğretim elemanları ve yüksekokul sekreterinin yer aldığı toplantıda Müdür Öğr. Gör. Okşan Dağlı tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından Yabancı Diller Yüksekokulu’nun tarihçesi, vizyon ve misyonu, akademik ve idari personel profili, yayın sayıları, öğrenci sayıları ve başarı durumu, akademik ve idari sosyal faaliyetler, akreditasyon ve kalite süreçleri, güçlü ve zayıf yönleri, yapılan yatırımlar ve bütçe hesabı, üniversite personeline ve bölge halkına yönelik faaliyetler, öğretim elemanlarına yönelik hizmet-içi eğitim faaliyetleri, bir yıllık genel değerlendirmesi ve bunlarla ilgili istatistiklerin yer aldığı bir sunum gerçekleştirildi.

Sunumun ardından konuşan BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, üniversite ve Yabancı Diller Yüksekokulu ile ilgili gözlem ve düşüncelerini öğretim elemanlarıyla paylaşarak tüm akademik ve idari personel ile öğrencilerimizin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini ve her zaman destek vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Toplantı akademik personelin soru, görüş ve önerilerinin alınmasıyla sona erdi

Share
555 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ