logo

SAADET ORUÇ, GEÇMİŞ OLSUNA GELDİ

  • Karadeniz Ereğli’de meydana gelen fırtına ve sel felaketinin ardından devlet yaraları sarmaya devam ederken, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç da gelerek incelemelerde bulundu, mağdur olan esnafa geçmiş olsun dedi.

Karadeniz Ereğli’de 19 Kasım tarihinde yaşanan fırtına ve sel felaketinin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor. Kentte yaşanan sel felaketinin ardından devletin ilgili birimleri gerekli koordinasyonu sağlayarak sorunların giderilmesi için seferber oldu.
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın 2 kez geldiği ilçede Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç da gelerek incelemelerde bulundu. 15 Aralık Cuma günü İl ve Karadeniz Ereğli’de çeşitli temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç beraberinde Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, il ve ilçe protokolü ile selden büyük hasar gören ilçe esnafını ziyaret etti.

Zonguldak Valiliği’nden konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:
“Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Kdz. Ereğli ilçemizde selden etkilenen dükkanları ziyaret ettiler. Afetin izlerinin silinmesiyle yeniden faaliyet göstermeye başlayan esnaflarımızın sevincini paylaştılar; kendilerine hayırlı, bol kazançlar dilediler. “

Paylaşın:
356 Kez Görüntülendi. Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ