logo

ŞAMPİYON EREĞLİ’DEN : YUSUF ZOBAR

TRT Spor ’un düzenlediği ödüllü “ Sen Anlat” spikerlik yarışmasına katılan Ereğlili Gazeteci Yusuf Zobar, yarışmayo Türkiye Şampiyonu olarak tamamladı.

Zaman Zaman Ereğli Belediyespor ve Zonguldakspor’un maçlarını anlatan Kdz. Ereğlili Gazeteci Yusuf Zobar, TRT Spor ’un düzenlediği ödüllü “ Sen Anlat” spikerlik yarışmasında Türkiye Şampiyonu oldu.

Erdoğan Arıkan’ın sunduğu finalde; ünlü spikerler Tansu Polatkan, Melih Gümüşbıcak, Kerem Öncel, Güven Göktaş, Serkan Yetkin, Okay Karacan, Hünkâr Mutlu, Murat Ünlü, Onur Şahin’in yanı sıra yorumcu Alp Pehlivan ve onur konukları olarak da Beşiktaş ve Türk futbolunun efsane ismi Nihat Kahveci ile Devlet Opera ve Balesi (DOB) Genel Müdürü, ünlü tenör Murat Karahan jüri üyesi olarak oy kullandı.

94 PUANLA ŞAMPİYON OLDU

Yarışmada, finale kalan 10 yarışmacı gibi önce Nihat Kahveci’nin 2008’de 89.dakikada Çek Cumhuriyetine attığı ve Türkiye’nin çeyrek finale çıktığı maçtaki golünü anlatan Zobar, ardından da 6 Haziran 2019’da Türkiye’nin Konya’da Fransa’yı 2-0 mağlup ettiği maçı seslendirdi. Coşkulu ve detaylı anlatımı ile yılların spikerlerini bile şaşırtan Zobar, oylama sonucu en yakın rakibine 29 puan fark atarak 94 puanla Türkiye Şampiyonu oldu.

BAŞARILAR…

Haber Hayat Yayıncılık Ekibi olarak, meslektaşımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Share
785 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ