logo

SENA İLE ENES’E GÖRKEMLİ NİKAH/DÜĞÜN

Kdz. Ereğli’de kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren tanınmış ailelerinden Nezaket ve İrfan Yazıcıoğlu çiftinin kızları Sena Yazıcıoğlu ile Alaplı’nın tanınmış Ailelerinden Fatma-Metin Gül çiftinin oğulları Enes Gül çifti, özel bir otelde düzenlenen nikah/düğün merasimi ile dünya evine girdi.

Kdz. Ereğli’nin köklü ailelerinden ve esnaflarından Nezaket-İrfan Yazıcıoğlu çiftinin kızları Sena Yazıcıoğlu ile Alaplı’nın tanınmış Ailelerinden Fatma-Metin Gül çiftinin oğulları Enes Gül, 26 Temmuz 2020 Pazar günü Büyük Anadolu Otel’in açık kısmında, havuz başında düzenlenen görkemli düğün ile hayatlarını birleştirdi.

YOĞUN KATILIM OLDU

Düğün törenine Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Türk Hava Kurumu Alaplı Şube Başkanı İsmail Yazıcıoğlu, Karadeniz Ereğli TSO Arslan Keleş, AK Parti önceki dönem milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Çaycuma önceki Belediye Başkanlarından Mithat Gülşen, iş insanları, mahalle ve köy muhtarları, sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin yanı sıra yaklaşık 1200 kişi katıldı.

TANINMIŞ NİKAH ŞAHİTLERİ HUZURUNDA İMZA ATTILAR

Kendileri için hazırlanan sahneye alkışlar eşliğinde gelen Sena ve Enes çiftinin nikahını Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kıyarken; Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Türk Hava Kurumu Alaplı Şube Başkanı İsmail Yazıcıoğlu, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, AK Parti önceki dönem milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan ve Çaycuma önceki Belediye Başkanlarından Mithat Gülşen genç çiftin nikah şahitleri oldular.
Nikah akdinin yapılmasıyla birlikte hayatlarını resmen birleştiren Sena ile Enes çifti, sahnede ilk danslarını yaptı.
Yemekli düğünde, davetliler gece boyunca eğlenirken; Yazıcıoğlu ve Gül aileleri ise davetlilerle yakından ilgilendi.(kaynak: kdzereğlihaber.com)

Haber Hayat Yayıncılık Ekibi olarak; aileleri ve gençleri kutlarız.

Share
602 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ