logo

SESLİ GRUBU DESTEK TURUNDA!

  • İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan, 1. Sıra meclis üyesi adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem belediye başkanlarından Murat Sesli ve beraberindeki yaklaşık 500 kişi, ilçenin Meydanbaşı’ndan başlayarak çarşı içi ve pazaryeri esnafına projelerin yer aldığı katalog ve broşürleri dağıtıp destek istedi. Heyet ardından Kdz. Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk ve dernek üyeleriyle buluştu.

.

Seçim Bürosundan verilen bilgiye göre; Meydanbaşı’nda bir araya gelen destekçi grubun sık sık “Hepimiz Murat Sesli’yiz” sloganları attığı yürüyüş sırasında Sesli ve ekibine esnaf ve vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Gördükleri ilgiden çok mutlu olduklarını ifade eden Kdz. Ereğli belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli “Gittiğimiz her mahalle ve sokakta olduğu gibi bu gün Meydanbaşı’ndan başlayarak çarşı içi ve merkez pazaryeri esnafımızın yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılandık. Esnaf ve vatandaşlarımızı gezip projelerimizin yer aldığı katalog ve broşürlerimizi dağıttık. Yürüyüşümüze katılıp destek veren tüm gönüllülerimiz başta olmak üzere bizleri güzel şekilde karşılayan esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart akşamı İYİ’ler kazanacak. Kdz. Ereğli 5 yıl hizmete doyacak.” dedi.

FİZİKSEL ENGELLİLER DERNEĞİ ZİYARETİ

Öte yandan, iyi parti heyeti gün içinde Kdz. Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk ve dernek üyeleriyle buluştu.

Belediye Başkanlığı döneminde Murat Sesli’nin emeğinin geçmediği kimseyi duymadığını söyleyen Kdz. Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk, Murat Sesli’nin verdiği sözleri tutacağından emin olduğunu ve kefilinin de kendisi olduğunu belirtti.

Ekip arkadaşları ile birlikte göreve geldiklerinde Kdz. Ereğli’deki fiziksel engellilerin tamamına manuel araç yerine akülü araç temin edeceklerini, engelsiz plaj yapacaklarını ve engellilerin sorunlarının çözümü olacaklarını vurgulayan Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, Kdz. Ereğli Fiziksel Engelliler Ailesine kendilerini kabul ettikleri için teşekkür etti.

Paylaşın:
151 Kez Görüntülendi. Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ