logo

SESLİ: “YENİ BİR EREĞLİ İNŞA EDECEĞİZ”

  • İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, belediye meclis üyesi adayları ve Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, iftarda yüzlerce kişiyi ağırladı. İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli’nin Yalı Caddesi İYİ Parti Seçim Ofisi iftarda dolup taştı. İftara gelen vatandaşlar “Sizlerden aldığımız destekle Yeni Bir Kdz. Ereğli inşa edeceğiz.” ifadelerini kullanan Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli’ye desteklerini ileterek, başarılar diledi.

Seçim Bürosundan verilen bilgiye göre; İftar programında konuşan Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, ekip arkadaşları ile beraber göreve geldiklerinde mahallelere eşit hizmet edeceklerini ve Kdz. Ereğli’nin en büyük festivalini yapacaklarını söyledi.

“DAHA FAZLASINI YAPACAĞIZ”

Sesli konuşmasında; “Bu kalabalık bizlere güç verdi. Sevginiz ve güveninize layık olacağız. Bu sevgiye hizmetle karşılık vereceğiz. 2007-2009 yılları arasında belediye başkanlığı yaptım. O dönemde öyle güzel işler başarmışız ki şimdi karşılığını sizlerden alıyoruz. Mahalle mahalle geziyorum. Hangi mahalleye gitsem hala benim attığım döktüğüm asfalt, benim yaptığım taş duvar var ve halkımız bunu unutmamış. Şimdi ekibimizle çok daha fazlasını yapacağız. Projelerimiz, Ereğli’nin sorunlarına çözüm olacak, yapılabilir projeler. Bizler bir yıldır bu projeler üzerine çalışıyoruz. Bizi destekleyen herkesten de Allah razı olsun. Belediye Başkanı iken 3 bin 500 kadınımızı Çanakkale’ye getirmiştik. Şimdi kadınlarımız hazır olsun, Mayıs Ayı’nda istikametimiz Çanakkale. Gençlerimize de burs vereceğiz. Belediye başkanı iken ilk defa öğrencilerimize burs verdik. Bizden öncede yoktu bizden sonra da olmadı. Şimdi ekip arkadaşlarımızla göreve geldiğimizde şehir dışına giden öğrencilerimize her ay düzenli olarak 5 bin TL burs vereceğiz. Sizlerden aldığımız destekle Yeni Bir Kdz. Ereğli inşa edeceğiz. Ayrıca bugün bizleri buluşturan Meclis Üyesi Adayımız Emine Durgut ve SKM ekibimizden Eda Oral’a teşekkür ederim. Ayağınıza yüreğinize sağlık ” dedi.

Paylaşın:
169 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ