logo

SESLİ’DEN KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL PASTALI KUTLAMA

  • İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Belediye meclis üyesi 1. Sıra Adayı Evrim Balbaloğlu, önceki dönem belediye Başkanı Murat Sesli ve diğer meclis üyeleri ile birlikte Kdz. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret ederek çalışanlardan destek istedi. Ardından Sesli ve Eşi Ayfer Sesli, İYİ Parti Yalı Caddesi Seçim Ofisi’nde kadınları ağırladı.

İYİ Parti Seçim Bürosundan verilen bilgiye göre ; Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Belediye meclis üyesi 1. Sıra Adayı Evrim Balbaloğlu, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarından belediye meclis üyesi adayı Güven Kaya, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli ve diğer meclis üyeleri ile birlikte Kdz. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti. Sesli ve ekibi merkezin çalışanlarına işlerinde kolaylıklar dileyip destek isterken, merkezde bulunan hastalarla da sohbet etti.


Kdz. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Perihan Şen tarafından ağırlanan Sesli ve ekibi burada yeni yapılacak Kdz. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için 500 araçlık açık ve kapalı otopark ile hastane ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanları için sosyal alanlar yapacakları bilgisini verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Perihan Şen, Sesli ve ekibine seçim çalışmalarında başarılar diledi.

VARLIĞINIZ KUTLAMA DEĞER” PASTASI

Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli ve Eşi Ayfer Sesli, İYİ Parti Yalı Caddesi Seçim Ofisi’nde kadınları ağırladı.

Kadınlar gününe özel İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan, Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli ve Eşi Ayfer Sesli, İYİ Parti Kadın Belediye Meclis Üyesi Adayları hep birlikte “Varlığınız Kutlamaya Değer” pastasını kesti.

Pasta kesiminin ardından kadınlar Kaptaş oyun havası ile hep birlikte Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli ile eğlendi.

Verilen bilgiye göre ; İkramların tadına bakan kadınlar Sesli’ye tam destek verdiklerini söylediler.

Sesli burada yaptığı konuşmada, “Öncelikle 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü kutluyorum. Meclis listemizi yaparken 31 meclis üyesi adayından 11 tane kadın adaya yer verdik. Kadınlarımıza verdiğimiz önemi buradan anlayabilirsiniz. Ereğli tarihinde ilk defa 3 bin 500 kadınla Çanakkale gezisini de bizler düzenledik. Kadınlarımız için yine çok güzel projeler hazırladık, bunların içerisinde tabi ki gezimiz var. Mayıs ayında hazır olun yine Çanakkale’ye gidiyoruz. Oradan geleceğiz Anıtkabir, Mevlana, Pamukkale, kadınlarımız gezecek. Bizim başkanlığımız süresince kadınlarımız devamlı gezecek. Sizlere kadınlarımız ile ilgili projelerimizi sunacağız.” dedi.

Paylaşın:
315 Kez Görüntülendi. Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ