logo

SEZER, MADENCİLERLE BULUŞMASINDA “ÇOK ÇALIŞACAĞIZ” DEDİ

  • Madencilerle iftar yemeğinde buluşan Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer’in çok çalışarak kayıp yılları hızla telafi edeceğini söylediği ve madencilerin tam desteğini aldığı bildirildi.

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer, Seçim Bürosundan verilen bilgiye  göre; Ören’de Özel bir düğün salonunda, GMİS Kozlu Şube sekreteri Ümit Yıldızhan, Armutçuk Şube Başkanı  Şanver Turan, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, GMİS Genel Sekreteri Yener Aslanboğa, Armutçuk Müessesesi Müdür Yardımcısı Tuğrul Toprakçı, GMİS İsyeri temsilcileri ve aralarında Kozlu ve Armutçuk’ta çalışıp Ereğli merkezde oturan 400  madenci ile buluştu.

Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer, kendisinin de bir 7 çocuklu bir madencinin evlatlarından biri olduğunu ve madenciliğin ne demek olduğunu çok iyi bildiğini söyledi ve “Ben Ormanlı’ya bağlı Serintepe Köyü’nden olan 7 çocuklu bir madencinin evladından biriyim. Madenci bir babanın evladı olarak madencilik nedir iyi bilirim. Sizler gibi bu şehirde yaşayan ikamet eden biri olarak, bu şehirde büyüyecek evlatlarımıza yarınlar bırakmak için sizlerden destek istiyorum” dedi.

“PROJELERİMİZ YAPILABİLİR NİTELİKTE”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elini kaldırarak adaylığının açıklandığı 47 günden bugüne kadar çalmadık kapı bırakmadıklarını ve bu çalışmalarla yarışta üstüne koya koya geldiklerini belirten Sezer: “Ben 30 yıldır İnşaat Mühendisliği yapıyorum. Birçoğunuzun yakınlarıyla mutlaka iş yapmışlığım vardır. Ereğli’yi sizler gibi çok iyi biliyorum. Sorunlarını burada yaşayan biri olarak çok iyi biliyorum. Ereğli’nin trafik, otopark gibi temel sorunları var. Ayrıca sosyal alanlar bakımından çok eksiğimiz var. Projelerimizi öyle kataloglarda kalacak şekilde hazırlamadık. Yapılabilirliğine bakarak hazırladık.

 “Sayın velilimiz Saffet Bozkurt’un yaptığı işler ortada.9 ay gibi kısa bir sürede Ereğli’mize birçok yatırım getirdi. Bizlerde devlet desteğini de yanımıza alarak projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.” dedi.

Diğer taraftan 100 proje yapacakları vaadini veren diğer adaylar hakkında Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer, “Yüzlerce proje hazırlamadık. Bunu yapmak ne bütçeye yeter ne de 5 yıla sığar. Bizlerin hazırladığı projeler Ereğli’nin ihtiyaçlarını giderecek doğrultuda modern yapılabilir projeler. Devletin desteğini yanımıza alarak yapacağız.” dedi.

“ÇOK ÇALIŞARAK KAYBOLAN YILLARI TELAFİ EDECEĞİZ”

Ereğli’nin 20-25 yıldır Belediye tarafından birçok yatım yapılması gerekirken yapılmadığını ve son 5 yılda yapılması gereken mevcut işlerin bile aksatıldığı bir dönem olduğunu savunan Sezer, Ereğli’nin artık hizmetten yoksun bırakılma lüksü olmadığından, kendilerinin göreve geldiği ilk günden itibaren çalışmalarıyla ve hayata geçirecekleri projeler ile kaybedilen yılların çok çalışarak hızla telafi edileceğinden bahsetti.

Madencilere konuşmasının sonunda seçimde Ereğli için, kendisi için destek çağrısını yineleyen Sezer, madencilere katılımlarından dolayı teşekkür etti, iş yaşamlarında kazasız belasız günler geçirmeleri diledi.  İftar madencilerle toplu çekilen fotoğraf sonrası son buldu.

Paylaşın:
133 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ