logo

SILVERLINE İLE YILIN SON GÜNLERİNDE MUTFAKLAR YENİLENİYOR

Ankastrede modanın öncüsü Silverline, avantajlı fiyatlarla tüketicinin tercih ettiği ürünler arasında kombin yapabileceği, ihtiyacı olan seti oluşturabileceği kış kampanyasına imza attı.

Moda kişisel tercih ve ihtiyaçlar üzerinden hayatın her alanında kendini gösteriyor. Kendi tarzını yansıtmak için artık sadece kıyafet kombinlenmiyor, mutfak teknolojileri arasında da tercihleri yönetmek ve kombin yapmak mümkün.

TERCİH EDİLEN ÜRÜNLERLE KOMBİN YAPILABİLİYOR

Ankastrede modanın öncüsü Silverline, avantajlı fiyatlarla tüketicinin tercih ettiği ürünler arasında kombin yapabileceği, ihtiyacı olan seti oluşturabileceği kış kampanyasına imza attı. Mutfağında yenilik yapmak isteyenler, yeni ev alanlar ya da evlenme arifesinde olanlar için oluşturduğu kampanyada, teknolojisi ve tasarımlarıyla öne çıkan ocak, fırın ve davlumbaz modelleri özel fiyatlarla bir araya getirildi.

GÜLBAY: “MUTFAĞINI DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN FIRSAT”

Silverline Kdz. Ereğli Bayisi GÜLBAY EV ALETLERİ LTD. ŞTİ. Sahibi Kemal Gülbay, kampanyanın yılın son fırsatı olduğunu kaydederek, “Mutfağında değişim içine girmek isteyenlerin mutfak tarzı ve büyüklüğüne uygun olarak tercih ettikleri ürünleri istedikleri gibi kombinleyebildiği kampanyanın dikkat çeken özelliklerinden biri de tüm ocak, fırın, davlumbazlarda 5 yıl garanti uygulanıyor olması…  Silverline’nin yepyeni ürün grubundan duvar tipi davlumbaz, gazlı cam ankastre ocak ve A enerji sınıfı ankastre fırının yer aldığı setler, siyah, gri, vizon ve inox renk seçenekleriyle ihtiyaca yönelik olarak tüm mutfaklara uyum sağlıyor.” dedi.

Kampanya dâhilindeki ürünler ile ilgili daha fazla bilgi için Kdz. Ereğli Silverline Bayisi GÜLBAY EV ALETLERİ’nin Erdemir Caddesindeki mağazası veya www.silverline.com adresi ziyaret edilebilir.

Etiketler: »
Share
687 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ