logo

SIRADA ‘YAŞAM MERKEZİ KOMPLEKSİ’ PROJESİ VAR

  • Kdz. Ereğli Eski Belediye Başkanı Murat Sesli, yerel seçimlerde İyi Parti’den yarıştırmayı düşündüğü kuzeni Murat Sesli’nin Yaşam Merkezi Kompleksi Projesini açıkladı.

Kdz. Ereğli Eski Belediye Başkan Murat Sesli, “31 Mart yerel seçimlerinde birlikte yol alacağız” dediği Kuzeni Murat Sesli’nin projelerini açıklamaya devam ediyor.

Sesli son olarak Kdz. Ereğli’ye ivme kazandıracağını ifade ettiği “Yaşam Merkezi” projesini açıkladı. “Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Proje ile Kdz. Ereğli’yi Yeniden İnşa Edeceğiz” sloganıyla yola çıkan Sesli, 7’den 77’ye herkese hitap edecek dediği ‘Kdz. Ereğli Yaşam Merkezi Projesini’ Kdz. Ereğli halkının beğenisine sundu.

PROJEYE GÖRE ; KOMPLEKSTE YOK YOK!

Endüstri Meslek Lisesi alanına yapılması düşünülen vizyon projeye ilişkin açıklama yapan Kdz. Ereğli Eski Belediye Başkanı Murat Sesli, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Sevgili Hemşerilerim, Sosyal ve kültürel hayatı ile bölgeden ayrışan Ereğli’mize nefes aldıracak, her şeyden önce kaliteli vakit geçirecek bir kompleks projelendirdik. Bu komplekste Sağlık, spor, eğitim, turizm, kültür, eğlence her şey var. Kdz. Ereğli Yaşam Merkezi’mizde anlatılacak çok şey var. Kadınlarımız, çocuklarımız, gençlerimiz, yetişkinlerimiz herkesin vazgeçilmez alanı olacak. Açık spor alanlarımızda tenis ve basket sahalarımız, Gençlerimize özel, Gençlik Merkezimiz, Nefes alabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Teras Kafe ve Restoranımız, Kurs Merkezimiz, Kadın Yaşam Merkezimiz, Tiyatro Akademisi, Dans Akademisi, Sergi Salonu, Mini Çok Amaçlı Salon, Kapalı Spor Kompleksimiz yer alıyor.
Çocuklarımız için çocuk üniversitesi yapıyoruz, yeni nesil oyun grubu dediğimiz montessori eğitim tabanlı kreşimiz olacak. Ebeyenleri verimli vakit geçirirken çocuklarımızda oyun grubun da vakit geçirebilecek. Projemizin en önemli detayını aslında Ereğli halkı belirledi, yoğun talep üzerine olimpik yüzme havuzunu bu alana yapıyoruz. Ayrıca hamam ve saunamız da olacak. Bunlarla da bitmiyor projemiz, alt katına birde bin araçlık otopark yapıyoruz, otoparkımız hem sahil trafiği rahatlatacak, hem de yaşam merkezimize gelen vatandaşlarımızın park sorunu olmayacak.”

ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KIŞLA SANAYİ ÇARŞISI GARAJI ALANINA KAYDIRILACAK

Proje alanı olan Endüstri Meslek Lisesi’ni nereye yapacakları konusunda da açıklamada bulunan Sesli; “Son zamanlarda gündem olan mülkiyeti belediyemize ait Kışla sanayi sitesi girişindeki kamyon garajı olarak kullanılan alanı modern meslek lisesi olarak düşünmekteyiz. Böylece mesleki alanda eğim gören öğrencileri, pratik anlamda da eğitimlerine katkı sağlayarak, sanayi ve meslek lisesinin bütünleşmesini amaçlıyoruz. Yaşam Merkezi vizyon projemizi Ereğli Halkımızın beğenisine sunuyoruz. Bir dahaki proje açıklamamızda görüşmek üzere” dedi.

HABERLE İLGİLİ VİDEO :

.

.

FOTOĞRAF GALERİSİ:

Paylaşın:
321 Kez Görüntülendi. Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ