logo

TEKDER’DEN KUTLAMA ZİYARETİ…

TEKDER Genel Sekreter Yardımcısı Mustaf Ermiş ile Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yasin Bozlar, Haber Hayat Yayıncılık’ı ziyaret ederek, Gazetemizin 7. yayın yıl dönümünü kutladılar.

  • Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği (TEKDER) Genel Sekreter Yardımcısı Mustaf Ermiş ile Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yasin Bozlar, Haber Hayat Yayıncılık’ı ziyaret ederek, Gazetenin 7. yayın yıl dönümünü kutladılar.

30 Kasım Cumartesi günü öğlen saatlerinde gerçekleşen ziyarette ; İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü ve Haber Sorumlusu Fahrettin Özaydın ile görüşen TEKDER Yöneticileri, başarılı yayın dileklerini ilettiler ve Genel Başkan Murat Çatalcam’ın şehir dışında olması nedeni ile ziyaret programına katılmadığını, selam gönderdiğini ifade ettiler.

ERMİŞ “ODA OLMAK İSTİYORUZ”

Aynı zamanda TEKDER üyesi olan Gönüllü’ye derneğin 60. yıl hediyelerini takdim edildi. Genel ve yerel konuların da gündeme geldiği ziyarette, Genel Merkez Yöneticisi Ermiş, derneğin kurulduğu günden bu güne kadar bir çok kazanımlar elde edildiğini söyledi ve “teknikerler olarak oda statüsüne kavuşmak istiyoruz” dedi.

BOZLAR “TABELA DERNEĞİ OLMAYACAĞIZ”

Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yasin Bozlar’da, Kdz. Ereğli’nin en genç STK başkanı olduğunu hatırlatarak, önümüzdeki dönemde yapmak istediği etkilikleri Gönüllü’ye özetledi. Alaplı MYO yararına tiyatro etkinliği, Fuar katılımı ve tanışma kokteyli düzenlemek istediğini belirten Bozlar, “Ereğli’mizde farkındalık oluşturmak ve tabela derneği değil, aktif olmak istiyoruz. Bu anlamda basının da desteğine ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederiz. Başarlı yayınlarınız devamını dileriz.” ifadelerini kullandı.

GÖNÜLLÜ, BASININ ÖNEMİNE VURGU YAPTI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gönüllü’de “Hatırlanmak güzel, teşekkür ederiz. Bu yayınlar sizler için var. Basın olarak gazeteler, radyolar televizyonlar hepimizin ve hayatımızın olmazsa olmaz tamamlayıcıları… Bugün kurucu Genel Başkan Hakan Baycık ve bayrağı devir alan Murat Çatalcam’ın da kulaklarını da çınlatmış olduk. Biz de sizlere başarılar dileriz.”dedi.

Etiketler: »
Share
1020 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ