logo

TEKİN, “CUMHURİYET CADDESİ GÖZ KAMAŞTIRACAK”

Alaplı Belediyesi tarafından Cumhuriyet Caddesi üzerinde kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmaları başlatıldığı bildirildi.

Alaplı Belediyesi Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre; geçtiğimiz yıl şehir merkezinde uygulanan kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmalarının ardından Cumhuriyet Caddesi üzerinde de çalışmalara başlandı. En son çalışmanın yaklaşık 20 yıl önce yapıldığı Cumhuriyet Caddesi üzerinde kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmalarının bayram sonuna kadar bitirmesi bekleniyor.

Yapılacak çalışmaların ardından Cumhuriyet Caddesi’nin göz kamaştıracağını ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘Trafiğe kapalı olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmalarına başladık. Çalışmalar kapsamında kaldırımları andezit ve bazalt taşları ile yollarımızı ise baskı beton uygulaması ile yapacağız. Çalışmalar tamamlandığında Cumhuriyet Caddesi bambaşka bir görünüme kavuşacak. Çalışmaları en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz’ dedi.

“ŞADIRVAN YENİLENEREK DAHA MODERN HALE GETİRİLECEK”

Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Şadırvanın da çalışmalar kapsamında yenilenerek daha modern ve estetik bir hale getirileceğini ifade eden Tekin; ‘Göreve geldiğimiz günden bu yana gece gündüz demeden ilçemizin sorunlarını çözmek için çalıştık. Bugüne kadar halkımızın bize verdiği destekle güzel çalışmalara imza attık. İnşallah bundan sonra da aynı özveri ve güçle çalışmaya devam edeceğiz’ifadelerine yer verdi.

Share
275 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ