logo

TEKİN, KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, pandemi süreci sebebi ile Karadeniz bölgesi CHP’li Belediye Başkanlarıyla telekonferans yöntemi ile toplantı gerçekleştirdi.

Gerçekleşen toplantıda söz hakkı alan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Belediyesinin gerçekleştirdikleri hizmetleri pandemi süresinde İlçe genelinde yapılan çalışmalar hakkında Kılıçdaroğlu’na bilgiler verdi.

“LAF DEĞİL HİZMET ÜRETİYORUZ”

Öte yandan; Alaplı Belediyesi tarafından Cumhuriyet Caddesi üzerinde başlatılan kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmaları kapsamında baskı beton uygulama çalışmalarına başlanıldı. En son çalışmanın yaklaşık 20 yıl önce yapıldığı Cumhuriyet Caddesi’ndeki baskı beton çalışmalarına başlanıldığını ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘Trafiğe kapalı olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde baskı beton uygulaması ile yol kaplama çalışmalarına başladık. Çalışmalar tamamlandığında Cumhuriyet Caddesi bambaşka bir görünüme kavuşacak. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Birileri gibi sadece laf değil, hizmet üretiyoruz. Çalışmaları en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz’ dedi.

Etiketler: »
Share
251 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ