logo

TEKİN, “MAHALLELERDE MASKE DAĞITIMINA BAŞLADIK”

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, koronavirüsle mücadelede kapsamında mahallelere 40 bin adet steril maskenin dağıtımına başladıklarını bildirdi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, koronavirüsle mücadelede kapsamında mahallelere 40 bin adet steril maskenin dağıtımına başladıklarını bildirdi.

“HER EVE MASKELER ULAŞACAK”

Başkan Tekin yapmış olduğu açıklamada; ‘Siz lütfen evde kalın. Maskeleri biz kapınıza getiriyoruz.’ sloganıyla maskelerin dağıtımına başladıklarını ifade ederek, “Ülkemizde ilk vakanın görüldüğü andan itibaren belediye olarak virüsün önlenmesine yönelik tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. İlçe merkezi ve Mahallelerimizde dezenfekte çalışmaları sürerken 65 yaş üstü vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için ekiplerimiz çalışıyor. Tüm bu çalışmalar devam ederken 40 bin adet steril maskenin dağıtımına başladık. Karşıyaka Mahallesi ve Yeni Mahalle (TOKİ) muhtarlarımıza maskelerini teslim ettik. Mahalle sakinlerine muhtarlık aracılığı ile evlerinde teslim edilmeye başlandı. Belediye ekiplerimiz ise Yeni Siteler, Tepeköy ve Merkez mahallerimizde yaşayan vatandaşlarımıza maskelerini yine evlerinde teslim ediyor. Steril maskeler paket halinde 4’er adet olacak. Hiçbir vatandaşımız endişesi olmasın her eve maskeleri ulaştıracağız. Belediye olarak hemşehrilerimizin her türlü talebini karşılamanın gayreti içerisindeyiz. Bu zor günleri birlikte yardımlaşarak aşacağız. Vatandaşlarımızdan ricam talep ve isteklerini Halk Masası 378 0 444 nolu telefonuna iletmeleridir. Halkımızın sağlığı bizler için çok önemlidir.”dedi.

Etiketler: » »
Share
374 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ